výstava

Téma výstava nás zajímá stejně jako vás, připravili jsme k němu už řadu zajímavých článků. Přečtěte si je.Výstava Merkur zakotvila v Praze

Výstava Merkur zakotvila v Praze

Až do 25. května můžete v pražském OC Šestka obdivovat stavby z nejznámější české stavebnice Merkur. A nejen to, sami se s dětmi můžete také pustit do stavění. Ideální výlet pro deštivé dny.

Výstava Play v Broumově a rekordní labyrint

Výstava Play v Broumově a rekordní labyrint

Továrna Veba v Broumově se 28. března proměnila v místo plné her pro děti i dospělé. Usídlila se tu totiž výstava Play z cyklu Orbis Pictus Play.

Tip na výlet: Unikátní výstava kamenů

Tip na výlet: Unikátní výstava kamenů

Jako každý týden máme pro vás na víkend nějaký ten tip na jeho aktivní prožití. Tentokrát nás zaujala Mineralia, největší výstava minerálů ve střední Evropě. Dětem se blýskavé a různobarevné kameny budou určitě líbit.

Výstava ‚nedonošeňátek‘

Výstava ‚nedonošeňátek‘

Ročně u nás přijde na svět okolo 8,5 % dětí dříve, než jsou na to fyzicky připraveny. Díky vysoké úrovni perinatologických center i lásce rodičů čeká většinu z nich normální život. Na problematiku ‚dětí do dlaně‘ upozorňuje putovní výstava v Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. Pořádá ji občanské sdružení Nedoklubko ve spolupráci se společností AbbVie, ÚPMD a rodiči, kteří poskytli fotografie svých dětí.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články