Vtip

Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu Vtip.Vtipné fotografické momentky

Vtipné fotografické momentky

Fotit děti není jednoduché. Nepostojí, neposedí, šklebí se... Focení je zkrátka většinou vůbec nebaví. A právě díky tomu vznikají vtipné situace. Máme pro vás deset takových "povedených" snímků.

Vtipné video: Z postýlky do postýlky

Vtipné video: Z postýlky do postýlky

Víte, co se v dětském pokojíčku děje, když se nedíváte? Vtipné video dvojčátek, které rozjedou v postýlkách vlastní mejdan, se vám určitě bude líbit. A schválně někdy nakoukněte klíčovou dírkou, co vaši drobečci vyvádějí. Možná se dobře pobavíte.

VTIPNÉ VIDEO: POROD V 21. STOLETÍ

VTIPNÉ VIDEO: POROD V 21. STOLETÍ

Dnešní děti sedí na nočníku s tablety, v postýlce hrají hry na mobilu… Také si říkáte, jak tohle může dopadnout? Nebudou se za chvíli navrhovat aplikace pro novorozence? Tahle myšlenka se stala základem pro reklamní video, které se nám moc líbí. Když trochu přimhouříme oči, není daleko od reality. Podívejte se sami.

Vtipné fotografie z ultrazvuku

Vtipné fotografie z ultrazvuku

Také jste se těšili na snímek z ultrazvuku, a když jste jej drželi v ruce, snažili jste se rozluštit, co ta ‚okluzní fronta‘ má znamenat? Kde jsou ručičky, nožičky? Nejste sami. Mají to tak asi všichni nastávající rodiče a někteří ze změti čar vyčetli opravdu zajímavé věci.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články