Trendy

Téma Trendy na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Carrie Bradshawová má trendy dcerky

Carrie Bradshawová má trendy dcerky

Hlavní hrdinka seriálu Sex ve městě byla po mnoho let módní ikonou a její představitelka Sarah Jessica Parkerová je také proslulá svým vkusem. V případě jejích dvojčátek se, jak se zdá, nepadlo jablko daleko od stromu. Jsou to šik holčičky.

Moderní trendy v péči o miminko! Buďte Free, Cool a In!

Moderní trendy v péči o miminko! Buďte Free, Cool a In!

(Inzerce) Každý moderní rodič chce pro svého drobečka jen to nejlepší! A také ty nejnovější a nejmodernější „cool“ vychytávky. Víte vůbec, co je nového na trhu s hračkami a kojeneckými potřebami? Znáte nejnovější lahvičku iiamo, která získala několik ocenění za design? Nebo květinovou koupel? Že ne? Pojďme si je ukázat a představit!

I kojící podprsenky mohou být trendy!

I kojící podprsenky mohou být trendy!

Komerční článek – Abyste se cítila dobře nejen po čas kojení, ale i mimo něj, noste po porodu speciální kojící podprsenky. Je vhodné střídat 2 až 3. Vyberte si podprsenky s košíčky o dvě až tři čísla větší, než jste měla před otěhotněním. Do košíčků se totiž při kojení vkládají prsní vložky, které přece jen trochu místa zaberou. Ale neděste se! I s kojící podprsenkou můžete být sexy – poradíme vám nejhezčí střihy, které jsou na trhu k mání!

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články