Štěpánka Duchková

Na Maminka.cz se tématu Štěpánka Duchková věnujeme průběžně. Přečtěte si tyto články a budete vědět všechno důležité.FunPark Žirafa otevřel zábavnou zahradu

FunPark Žirafa otevřel zábavnou zahradu

FunPark Žirafa, který své první návštěvníky přivítal v říjnu 2013, rozšiřuje svou zábavní nabídku a za účasti známých maminek a jejich ratolestí slavnostně otevřel venkovní prostory plné atrakcí pod širým nebem.

Pořízením plen přispějete na záchranu lidských životů

Pořízením plen přispějete na záchranu lidských životů

Společnost P&G Pampers a charitativní organizace UNICEF navazují na úspěch předešlých ročníků a opět se společně obracejí na české maminky s prosbou o podporu projektu „1 balení = 1 vakcína“. P&G Pampers Česká republika se letos zavázalo, že poskytne minimálně 50 000 vakcín.

Spěchající miminka + příběhy 6 nedonošeňátek

Spěchající miminka + příběhy 6 nedonošeňátek

Nemůžete se dočkat okamžiku, kdy se vám mimi narodí, ale ani za nic byste nechtěla jeho příchod na svět uspíšit. Některá miminka však bříškový azyl opouštějí příliš brzo.

Jsem snad UFO, když nestíhám?

Jsem snad UFO, když nestíhám?

Britkám prý lezou krkem celebrity, které z porodnice odcházejí jako z odtučňovací a relaxační kúry. Češky mají spíš mindráky ze supermatek, pro něž je dokonalá péče o dítě „milým zpestřením“ jejich hvězdné kariéry.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články