Natalia

Téma Natalia na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Hydroterapie zbavuje napětí a pomáhá k co nejlepšímu vyladění miminka | Zdroj: iStockphoto.com

Hydroterapie zbavuje napětí a pomáhá k co nejlepšímu vyladění miminka

Také míváte chuť, když jste přetažená a podrážděná, vlézt si do vany a relaxovat? Co teprve kdyby ta vana měla trysky, které by proudem vody vaše unavené tělo jemně masírovaly… A tohle umí ocenit už i miminka.

Význam jmen

Význam jmen

Jméno je to první, o čem začeme přemýšlet, když se dozvíme, že čekáme miminko. Je to téma, které celé těhotenství řešíme. Ačkoli jsme tedy o jménech už mnohokrát psali, zase se k nim vracíme. Tentokrát se zaměříme na jejich význam.

Tak trochu jiné spaní

Tak trochu jiné spaní

Není postel jako postel, kdo má rád originalitu, ten by měl tradiční postel vyměnit třeba za "ptačí hnízdo" nebo spaní pod hvězdami a pro děti můžete zvolit stan nebo zavěšenou trampolínu.

Natália Martínková: Zvládá svou rodinu i zkoumat bílé nosy netopýrů

Natália Martínková: Zvládá svou rodinu i zkoumat bílé nosy netopýrů

Mezinárodní projekt For Women In Science (Pro ženy ve vědě) vznikl v roce 1998 ve spolupráci UNESCO a společnosti L’Oréal se snahou podpořit ženy působící na poli vědy a ocenit jejich úsilí. Na mezinárodní úrovni uděluje každoročně pět cen významným badatelkám, které se za svou kariéru staly vzorem pro následující generaci.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články