milionář

O tématu milionář jsme již napsali řadu článků. Dozvíte se z nich všechny důležité informace.8 mýtů o výživném, kterým rodiče bohužel věří. Poradíme vám, na co máte nárok | Zdroj: istockphoto.com

8 mýtů o výživném, kterým rodiče bohužel věří. Poradíme vám, na co máte nárok

Neplatí vám partner výživné na společného potomka a vy nevíte, co dělat? Asociace neúplných rodin sestavila na základě informací z projektu VašeVýživné.cz, který pomáhá právě rodičům samoživitelům, seznam nejčastějších mýtů, kvůli kterým mnozí rodiče vymáhání výživného odkládají nebo vůbec neřeší.

23. 8. 2017 | 1
Jak by vypadaly děti slavných párů?

Jak by vypadaly děti slavných párů?

Koho baví sledovat partnerské propletence světových hvězd, tomu britský deník Daily Mail kápl do noty. Pustil se totiž do zajímavého experimentu. Vybral pět slavných párů posledních let, jejichž vztah už je minulostí, a zaspekuloval si, jak by asi vypadali jejich potomci.

Blogerka Lenka: Proč jsem nosila v šátku jen jedno své dítě

Blogerka Lenka: Proč jsem nosila v šátku jen jedno své dítě

Všichni vývojoví psychologové doporučují maminkám, aby děťátko co nejdéle nosily. Když to neumí v šátku, tak aspoň v klokance, nebo v zádovém nosítku, nebo jakkoli jinak. Na trhu je na to udělátek až běda. Musím se přiznat, že jsem nosila v šátku jen jedno ze svých dětí, a to staršího syna.

| 2
Betynka na Facebooku


Nejčtenější články