Lucie Křížková,

Na Maminka.cz se tématu Lucie Křížková, věnujeme průběžně. Přečtěte si tyto články a budete vědět všechno důležité.Lucie Křížková: V dětech jsem se našla, chtěla bych třetí | Zdroj:  Vlado Kníž

Lucie Křížková: V dětech jsem se našla, chtěla bych třetí

Moderátorka a Miss ČR 2003 Lucie Křížková je už půl roku dvojnásobnou mámou. Povídaly jsme si nejen o tom velkém štěstí v podobě pětiletého Davida a šestiměsíční Loly, ale i o sourozenecké žárlivosti, mateřském strachu nebo silných emocích. O těch, které zažije máma, když přijde o miminko.

17. 8. 2017
Lucie Křížková: V roli mámy se pořád něčemu učím | Zdroj: Archiv L. Křížkové

Lucie Křížková: V roli mámy se pořád něčemu učím

Jaro je tady a s ním i radost všech malých neposedů, kteří se už nemůžou dočkat, až letos poprvé vyrazí na písek nebo dětské hřiště. Obhlédnout terén jsme tentokrát vyrazily s modelkou a moderátorkou Lucií Křížkovou, mámou čtyřletého Davida a dvouměsíční Loly.

Je to holka! Lucie Křížková v noci porodila

Je to holka! Lucie Křížková v noci porodila

Je to holčička! Lucie Křížková v noci porodila. Modelka a moderátorka Lucie Křížková se dnes v noci stala dvojnásobnou maminkou. Porodila holčičku, která dostala jméno Lola.

Lucie Křížková: S Neptunem v bříšku přibrala jen sedm kilo

Lucie Křížková: S Neptunem v bříšku přibrala jen sedm kilo

Už jen pár týdnů zbývá někdejší Miss ČR Lucii Křížkové, rozené Váchové, do plánovaného termínu porodu.  Těhotenství probíhá bez komplikací a modelka se už prvního potomka nemůže dočkat.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články