Kojicí podprsenky

Téma Kojicí podprsenky nás zajímá stejně jako vás, připravili jsme k němu už řadu zajímavých článků. Přečtěte si je.I po porodu můžete být krásná. Víme, jak na to

I po porodu můžete být krásná. Víme, jak na to

Koupat, kojit a přebalovat, to už zvládáte na jedničku. Pak se ale podíváte do zrcadla a máte chuť utéct. Našli jsme 10 způsobů, jak se zase cítit výborně. Třeba už v porodnici.

Zabalte si do porodnice

Zabalte si do porodnice

Nechceme vás děsit, že byste musela být sbalená už v prvním trimestru. Ale jak se blíží termín porodu je dobré připravit vše, bez čeho se v porodnici vy ani miminko neobejdete.

I kojící podprsenky mohou být trendy!

I kojící podprsenky mohou být trendy!

Komerční článek – Abyste se cítila dobře nejen po čas kojení, ale i mimo něj, noste po porodu speciální kojící podprsenky. Je vhodné střídat 2 až 3. Vyberte si podprsenky s košíčky o dvě až tři čísla větší, než jste měla před otěhotněním. Do košíčků se totiž při kojení vkládají prsní vložky, které přece jen trochu místa zaberou. Ale neděste se! I s kojící podprsenkou můžete být sexy – poradíme vám nejhezčí střihy, které jsou na trhu k mání!

Kojící podprsenku noste už v těhotenství

Kojící podprsenku noste už v těhotenství

Příchodem miminka na svět začíná pro ženu životní období, které je obvykle plné nových situací. Celé těhotenství jste cítila, jak ve vás roste nový život.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články