Kočárek

Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu Kočárek.Variabilní kočárek pro dvojčata i sourozence s nákupním košem

Variabilní kočárek pro dvojčata i sourozence s nákupním košem

(Inzerce) Vybrat ideální kočárek, který bude splňovat všechna důležitá kritéria včetně individuálních požadavků, někdy nemusí být jednoduché. Sháníte-li navíc kočárek pro dvojčata, pak správná volba nabývá na významu, zejména z hlediska ovladatelnosti a bezbariérovosti. Klíčovými kritérii jsou bezesporu šířka a hmotnost kočárku. Někdy bývá problém se do vchodových dveří vejít s klasickým kočárkem, natožpak s tím pro dvojčata. Avšak netřeba zoufat, přestože sortiment těchto kočárků není tak široký, rozhodně je z čeho vybírat! Zajímavé řešení nabízí například německá značka TFK (Trend For Kids). Sportovní model Twinner Twist Duo lze dokonce využít jak pro dvojčata, tak pro sourozence. A když starší dítko odroste, můžete na místo nevyužívané sedačky umístit praktický nákupní koš. Mezi další přednosti patří nosnost kočárku 45 kg, kotoučové brzdy s ovládáním na rukojeti či překvapivá skladnost.

Autobus táhl kočárek s dítětem!

Autobus táhl kočárek s dítětem!

Nedávno se v Praze konala akce Kočárkem Prahou, která měla mimo jiné připomenout, že my maminky cestujeme po městě s kočárky a není to nijak jednoduché. Se stejným problémem se potýkají i v Británii, kde se před několika dny stal incident, při němž autobus táhl kočárek i s dítětem uvnitř.

Ideál do města! Dynamický a stylový sportovní kočárek X-lander X-Cite

Ideál do města! Dynamický a stylový sportovní kočárek X-lander X-Cite

Kočárky oblíbené značky X-lander vstoupily do roku 2014 v novém kabátě. Výrobce představil jak nový koncept nabízeného sortimentu, tak i řadu novinek.

Bruce Willis se za kočárek nestydí

Bruce Willis se za kočárek nestydí

Slavný drsňák má z manželství s Demi Moore tři dospělé dcery, ale rozhodně nezapomněl, jaké to je, starat se o miminko.

Kupujeme sportovní kočárek

Kupujeme sportovní kočárek

Pořídit kočárek je věda. Nejde jen o design, ale také o funkčnost a praktičnost. Především byste si měli ujasnit, kde s ním budete jezdit. Pokud plánujete vyjížďky do lehčího terénu, pak vybírejte mezi tzv. sportovními kočárky.

| 2
I kočárek vám může slušet

I kočárek vám může slušet

Vybrat kočárek je věda, to zná každá budoucí maminka. Kočárků existují stovky druhů, výběr je tedy opravdu široký, „svůj“ kočárek nakonec objeví všichni nastávající rodiče. I ti, kteří chtějí, aby jim kočárek sloužil také jako hezký módní doplněk.

Kočárek s dvojčaty přitahuje pozornost…

Kočárek s dvojčaty přitahuje pozornost…

„Jéééé, dvojčátka! Můžu se podívat?“ Kdyby si maminky dvojčat vedly nějakou hitparádu výroků, které nejvíce nesnášejí, tenhle by asi patřil k vrcholu pomyslné soutěže. A soupeřil by s následným zvoláním: „Jééé, ty jsou krásný. Jak je od sebe rozeznáte? A jak to zvládáte? Já osobně bych to určitě nezvládla.“

Který kočárek je ten správný?

Který kočárek je ten správný?

Trh s kočárky je v dnešní době velmi pestrý, existuje celá řada nejrůznějších vozítek pro děti. Výběr se tak paradoxně stává čím dál tím obtížnější. Podle čeho tedy vybírat kočárek vhodný právě pro vás a vaše mimi?

Kočárek: Nepřítel číslo jedna!

Kočárek: Nepřítel číslo jedna!

Kočárek patří k miminku asi jako vidlička k noži, to ví snad každá máma. Ale bohužel to neví všechny děti a občas se rozhodnou protestovat.

Poradíme, jak vybrat ten nejlepší kočárek

Poradíme, jak vybrat ten nejlepší kočárek

Bydlíte ve městě? V rodinném domě, nebo v paneláku? Jezdíte autem? Chodíte často do přírody? Přesně takové otázky byste si měli položit, než koupíte kočárek.

Kočárek není navěky, ale dobrý vydrží dlouho

Kočárek není navěky, ale dobrý vydrží dlouho

Nabídka kočárků je velká a někdy je velmi těžké se v záplavě typů rozhodnout. Navíc některé modely jsou výrazně drahé. Jak tedy při koupi kočárku postupovat, jestli si pořídit třeba i ten z druhé ruky a jak ho vyzkoušet a na co dát pozor, aby nám vydržel…

Vybrat kočárek je věda

Vybrat kočárek je věda

Nastávající rodiče čeká hezký, ale nelehký úkol: Vybrat pro miminko správný kočárek. V dnešní době máte nepřeberné možnosti.

Kočárek může být past

Kočárek může být past

Venku je třicet nad nulou, v načančaném vozítku i padesát. Zdá se vám, že to není možné?

Kočárek: To bude jízda!

Kočárek: To bude jízda!

Výběr a koupě kočárku patří pro nastávající rodiče k příjemným povinnostem, ale vzhledem k pestrosti nabídky není jednoduché zvolit ten správný. Nezaměřujte se jen na zajímavý design, ale zhodnoťte taky praktické vlastnosti kočárku, aby jeho používání bylo příjemné jak pro dítě, tak pro rodiče.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články