Indigové děti

Téma Indigové děti na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Indigové bytosti: Tak trochu jiné děti

Indigové bytosti: Tak trochu jiné děti

Zdá se vám, že máte doma malého individualistu? Možná je s vaším malým trochu víc práce, protože je vzpurný rebel možná naopak zase příliš tiché a pořád zasněné. Dost často asi budete mít pocit, že do vás vidí…nebo ví víc, než jste si ochotní vůbec připustit. Je dost pravděpodobné, že se vám narodilo indigové dítě.

Betynka 7/2007

Betynka 7/2007

V červencové Betynce se dozvíte, jak si užít horké dny nejen v námořnickém stylu. Trendy módu vám představí moderátorka Monika Valentová. Také máte pocit, že se vám na mateřské dovolené bude stýskat po zaměstnání? Izolace se rozhodně bát nemusíte. Některé nastávající maminky se obávají, že by jim „bodající“ hmyz mohl způsobit zdravotní problémy. Pokud patříte mezi ně, nalistujte rubriku Těhotenství. Dozvíte se nejen to, co vám hrozí a nehrozí, ale i jaké přípravky můžete používat. Většina miminek o svém dnu narození rozhodne sama.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články