Fotografie

Téma Fotografie nás zajímá stejně jako vás, připravili jsme k němu už řadu zajímavých článků. Přečtěte si je.Krásné fotografie: Můj kamarád pes

Krásné fotografie: Můj kamarád pes

Kalifornská fotografka Grace Chon, která se specializuje na snímky psů a koček, vytvořila roztomilou kolekci fotek svého syna a rodinného psího mazlíčka.

Hrníčkové fotografie

Hrníčkové fotografie

A zase po čase jeden fotografický tip. Snímky dětí v hrníčku jsou oblíbené po celém světě a pokud k vám ještě tenhle nápad nedorazil, je nejvyšší čas se do toho pustit.

Dokreslované fotografie

Dokreslované fotografie

Před nedávnem jsme si představovali roztomilé fotografie, na nichž fotografka Queenie Liao zakomponovala svého spícího synka do obrazů vytvořených ze všelijak smotaného a naaranžovaného oblečení a kusů látek. Dneska pro vás máme jednodušší řešení, jak udělat neotřelé fotografie vašeho miminka - dokreslované obrázky.

Vtipné fotografie z ultrazvuku

Vtipné fotografie z ultrazvuku

Také jste se těšili na snímek z ultrazvuku, a když jste jej drželi v ruce, snažili jste se rozluštit, co ta ‚okluzní fronta‘ má znamenat? Kde jsou ručičky, nožičky? Nejste sami. Mají to tak asi všichni nastávající rodiče a někteří ze změti čar vyčetli opravdu zajímavé věci.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články