festival

Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu festival.Redakční tip: Festival Evolution nabízí program pro uvědomělé rodiče | Zdroj:  Archiv Festival Evolution

Redakční tip: Festival Evolution nabízí program pro uvědomělé rodiče

Přemýšlíte nad výchovou svých dětí a není vám lhostejné prostředí, ve kterém vyrůstají? Podporujete v nich tvořivého ducha a nezaleknete se slov jako raw strava nebo barefoot? V tom případě byste si rozhodně neměli nechat ujít svým zaměřením naprosto jedinečný Festival Evolution, který se bude konat na Výstavišti v Praze Holešovicích 23. a 24. září 2017.

Kam s dětmi o víkendu: Na F.O.O.D. piknik nebo na festival Hravě a zdravě | Zdroj: istockphoto.com

Kam s dětmi o víkendu: Na F.O.O.D. piknik nebo na festival Hravě a zdravě

Poslední prázdninový víkend si je potřeba pořádně užít. A znáte lepší nápad, než vzít děti na piknik nebo na rodinný festival?

Video
Děti, čtete? V Praze dnes startuje festival na podporu dětského čtenářství

Děti, čtete? V Praze dnes startuje festival na podporu dětského čtenářství

Čtení není nuda, ale báječné dobrodružství hlásá osmý ročník literárně-dramatického festivalu Děti, čtete?, který se uskuteční v termínu od 1. do 2. června 2017 na několika místech v Praze. Festival pořádaný nakladatelstvím Meander si klade za cíl rozvoj dětského čtenářství, kreativity i fantazie.

Festival Cirk-UFF v Trutnově: Umělci nového cirkusu i cirkusové disciplíny pro děti

Festival Cirk-UFF v Trutnově: Umělci nového cirkusu i cirkusové disciplíny pro děti

Mezinárodní festival nového cirkusu Cirk-UFF, který každoročně přiláká tisíce návštěvníků, se do podhůří Krkonoš vrací už posedmé. Umění českých i zahraničních souborů letos rozzáří Trutnov od středy 31. května do neděle 4. června.

15. 5. 2017
Festival vědy pro děti

Festival vědy pro děti

Zkouška odvahy, molekulární kuchyně, ale i chemické pokusy či forenzní laboratoř – to všechno na vás čeká na Festivalu vědy, který bude v pražském Obchodním centru Šestka probíhat od 24. ledna do 16. února.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články