Ekologie

Téma Ekologie na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Kam s dětmi o víkendu: Na F.O.O.D. piknik nebo na festival Hravě a zdravě | Zdroj: istockphoto.com

Kam s dětmi o víkendu: Na F.O.O.D. piknik nebo na festival Hravě a zdravě

Poslední prázdninový víkend si je potřeba pořádně užít. A znáte lepší nápad, než vzít děti na piknik nebo na rodinný festival?

Ekologický nočník, stolička i jídelní set

Ekologický nočník, stolička i jídelní set

Trocha ekologie nikoho nezabije aneb zkuste ekologické výrobky, a pomůžete přírodě. Zní to jako nadnesená slova, ale na druhou stranu, proč kupovat plastové výrobky, které jsou vyráběny neekologicky, když můžete zvolit ty přírodě nakloněné?

Látkové plenky? Proč ano?

Látkové plenky? Proč ano?

Společost Mamaja nám poskytla komentáře maminek z ankety o používání látkových plenek. Podívejte se na jejich zkušenosti a diskutujte s námi na Facebooku na téma látkové versus jednorázové plenky.

Capáčky – luxusní doplněk, nebo zdravé obutí?

Capáčky – luxusní doplněk, nebo zdravé obutí?

K napsání tohoto článku mě inspiroval rozhovor maminek batolátek, ve věku přibližně jednoho roku. „Už jsi Jendovi koupila bačkůrky? Já Kačce včera, hezké, s kytkami, moc se jí líbily...“ „Já zatím ne, ortoped mně doporučil ještě chvíli počkat, ale nevím, malý už se pomalu staví...“

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články