dort

Téma dort na Maminka.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.Už jste ochutnali Skyr? Zkuste si z něj udělat bezlepkový dortík nebo shake

Už jste ochutnali Skyr? Zkuste si z něj udělat bezlepkový dortík nebo shake

Pokud už vás nebaví připravovat stále ty stejné recepty pořád dokola, máme pro vás inspiraci na vynikající dortík, který si můžete dopřát bez výčitek. K němi doporučujeme brusinkovo-mátový shake.

27. 8. 2017
Minutový čokoládový dortík

Minutový čokoládový dortík

Tuhle dobrůtku vytvoříte v mikrovlnné troubě během chviličky. Našli jsme ji na nejoblíbenějším americkém ‚pečicím‘ blogu, jehož autorkou je sympatická cukrářka Kate. Recept se jí opravdu povedl. Vyzkoušejte ho sami a nebo ho nechte udělat děti. Určitě se jim povede.

Bláznivé dortíky

Bláznivé dortíky

Betynka slaví svátek a přestože k svátku se obvykle dorty nedělají, nás jich několik natolik nadchlo, že jsme se o ně s vámi chtěli podělit. Třeba vám poslouží jako inspirace.

Opičkový dort

Opičkový dort

Tenhle dortík nejen dobře chutná, ale především roztomile vypadá. A navíc, jsou na něm oblíbené snídaňové čokoládové vločky a tomu žádný malý milovník sladkostí neodolá. A když děti přizvete k přípravě téhle dobroty, bude jim chutnat dvojnásob.

„Upečte si“ šiškový dort

„Upečte si“ šiškový dort

Vždy, když mám možnost vyjet někam do lesa, přivezu si ho kousek domů. Na stůl si dám misku a do ní jednu dvě šišky, kousek mechu, kůry a třeba i větvičku. A nebo si z několika smrkových šišek, kousku mechu a pomocí tavné pistole a své fantazie „upeču šiškový dort“. Všechny ty maličkosti nasbírané v lese na zemi mi pak připomínají jeho vůni ještě hodně dlouho.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články