bud fit

O tématu bud fit jsme již napsali řadu článků. Dozvíte se z nich všechny důležité informace.Kdo neleze, může mít potíže s učením

Kdo neleze, může mít potíže s učením

Nevěříte tomu, že děti, které přeskočí fázi lezení, mívají ve škole větší či menší potíže? Z vyšetření žáků se specifickými poruchami učení to do jisté míry vyplývá. Ale nejde jen o lezení, důležitý je celkový vývoj v prvních dvanácti měsících.

Váš příběh: Jitka si prošla peklem: potrat, sdrátovaný obličej, krvácení

Váš příběh: Jitka si prošla peklem: potrat, sdrátovaný obličej, krvácení

Můj příběh začínám vyprávět počínaje lednem 2006. To jsme se s manželem rozhodli, že již dlouho zkoušíme počít potomka bez kladného výsledku a proto s tím musíme něco dělat.

Těšte se na miminko a zatočte s chmurnou náladou

Těšte se na miminko a zatočte s chmurnou náladou

Venku fouká vítr, nebe je zatažené, rtuť teploměru neúprosně klesá každým dnem. A vy i když se těšíte na miminko, jste rázem bez energie a s náladou pod psa. Dolehla na vás totiž zimní deprese, která potká neuvěřitelné dvě třetiny maminek. Ale nebojte, dá se s ní zatočit.

Cukrovka v těhotenství

Cukrovka v těhotenství

Nikdo ve vaší rodě netrpí diabetem a proto vás ani napadlo, že byste mohla mít problémy s cukrovkou a ještě k tomu v těhotenství. A přece se stalo. Ale nevěště hlavu, dá se zvládnout. Těhotenská cukrovka nemá nic společného se standardní cukrovkou a za určitých omezení se dá zvládnout, aniž by vás pak trápila v budoucnu.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články