Bruce Willis

Na Maminka.cz se tématu Bruce Willis věnujeme průběžně. Přečtěte si tyto články a budete vědět všechno důležité.Jaká matka, taková dcera

Jaká matka, taková dcera

Být dcerou slavné maminky, případně maminkou slavné dcery, určitě není jednoduché. Přináší to s sebou zájem novinářů i veřejnosti. V soukromí jsou ale ony slavné dámy stejné jako my, prožívají své vztahy se všemi jejich radostmi i starostmi. Nás zajímalo, co která dcera zdědila po své mamince a jak spolu vycházejí.

Udělejte si radost a vyfoťte se s Georgem Clooneym

Udělejte si radost a vyfoťte se s Georgem Clooneym

George Clooney je fešák a ještě ke všemu stále nezadaný. Které ženské srdce by při pohledu na něj nezaplesalo. Pokud patříte mezi ty, kterým se hollywoodský krasavec líbí, nenenechte si ujít příležitost se s ním vyfotit. Co na tom, že je jenom voskový, vypadá jako živý, jen vás políbit.

Bruce Willis se za kočárek nestydí

Bruce Willis se za kočárek nestydí

Slavný drsňák má z manželství s Demi Moore tři dospělé dcery, ale rozhodně nezapomněl, jaké to je, starat se o miminko.

Nejvíce sexy tátové

Nejvíce sexy tátové

Určitě s námi budete souhlasit, že pohled na muže, jak se starostlivě věnuje svým dětem, je sexy i dojemný zároveň. Chlapům to s dětmi prostě sluší, a když jsou navíc i oni sami k světu, je to dokonalost sama. Podívejte se, jak děti svědčí slavným hollywoodským krasavcům, kteří byli oficiálně prohlášeni za nejvíce sexy tatínky showbyznysu.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články