běžkyně

Na Maminka.cz se tématu běžkyně věnujeme průběžně. Přečtěte si tyto články a budete vědět všechno důležité.Neuvěřitelné porody

Neuvěřitelné porody

Každý příchod na svět je jiný. Některé maminky rodí hodiny i dny v bolestech a jiné mají svou těžkou chvíli za sebou raz dva. A některé rodičky zastihne porod v tak nečekané situaci, na tak nečekaném místě, že je z toho světová senzace.

Betynka 8/2006

Betynka 8/2006

Prázdniny jsou v plném proudu, jistě si je užíváte s dětmi někde u vody či v lese. Doufáme, že si najdete čas i na Betynku. V těhotenské rubrice se dozvíte, proč nastávajícím maminkám nevoní některá jídla a jak může být nebezpečný opar při porodu. Kamila popisuje, jak přivedla na svět svého synka Filípka v porodnici v Praze-Podolí. Jistě vás zaujmou také zpovědi několika maminek, které si našly v porodnici kamarádku. Všechna pro a proti náušničkám u miminek. S výchovou k samostatnosti můžete začít už po prvním roce a usnadníte si tak život, když budete mít obratné batole. Proč odmítli vzít vaše dítě do školky? Kdo to rozhoduje? Zpověď ženy, která žila s dítětem v azylovém domě. Proč pořád váš potomek zlobí? Možná má zdravotní problémy. V srpnovém rozhovoru Betynky se běžkyně Lída Formanová svěřuje, že nejcennější je pro ni syn Péťa. Kdo má v rodině držet kasu? Na toto téma je tentokrát náš příběh v rubrice Partnerství. „Osmička“ na svých stránkách nabízí poradny odborníků, bezplatnou inzerci, zdravé recepty I fotosoutěž.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články