Aromaterapie

Aromaterapie je založená na působení různých vůní na celý organismus člověka. Éterické oleje, které jsou zdrojem těchto vůní, dokáží působit jak na tělo, tak i na psychiku současně, jejich vliv je tedy komplexní a pomáhají na obou úrovních.

 Masáž v těhotenství není tabu

Masáž v těhotenství není tabu

Čekat miminko je úžasné, a proto dočasný zmatek v hormonech a emocích, nevolnosti, oteklé nohy, unavená bolavá záda a jiné běžné potíže snášíme většinou statečně. I za to si zasloužíme být rozmazlovány!

Máme pro vás 10 tipů, jak se uvolnit při porodu

Máme pro vás 10 tipů, jak se uvolnit při porodu

Těhotenství se překulilo do finále a vaše myšlenky udělaly přemet od výbavičky k porodu: zvládnu to? Nemějte strach, slibujeme vám, že ano! S našimi tipy si z porodu vezmete to nejlepší.

S přírodou proti nevolnostem

S přírodou proti nevolnostem

V těhotenství bychom měly pokud možno zapomenout na všechny medikamenty. Ale jak proboha zahnat ty nepříjemné ranní nevolnosti? Máme pro vás pár přírodních tipů.

Aromaterapie: Tajemná síla vůně

Aromaterapie: Tajemná síla vůně

Aromaterapie patřila dlouho do škatulky skoro šarlatánských metod. Dnes už to neplatí a stále více nastávajících maminek objevuje kouzlo přírodní metody, která působením esenciálních olejů pomáhá léčit psychické i fyzické neduhy těhotenství. I při porodu dokáže takřka zázraky…

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články