redakce

Maminka roku: Pavle kavárna vyhořela a vytopila ji voda, ale vybudovala ji znovu | Zdroj: https://www.facebook.com/kavarnapaseka/

Maminka roku: Pavle kavárna vyhořela a vytopila ji voda, ale vybudovala ji znovu

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Pavla (39) provozuje oblíbenou kavárnu. Dáte jí svůj hlas?

20. 6. 2019
Marika Šoposká je těhotná. Pochlubila se těhotenským bříškem

Marika Šoposká je těhotná. Pochlubila se těhotenským bříškem

Oblíbená herečka Marika Šoposká bude dvojnásobnou maminkou. S radostnou novinkou se pochlubila na sociální síti, kde ukázala i těhotenské bříško.

19. 6. 2019
Maminka roku: Petra díky józe pomáhá dětem s poruchami učení a chování | Zdroj: INNP

Maminka roku: Petra díky józe pomáhá dětem s poruchami učení a chování

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Zaujala vás Petra (42), instruktorka jógy, která vymyslela program pomáhající dětem s poruchami chování a učení? Pošlete jí hlas!

19. 6. 2019
Krásná v těhotenství i po porodu: Tipy na osvědčenou kosmetiku a doplňky

Krásná v těhotenství i po porodu: Tipy na osvědčenou kosmetiku a doplňky

Říká se, že těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy, ale s tím si dovolujeme nesouhlasit. Zdaleka ne všechny budoucí matky se cítí krásné a plné energie. Naštěstí existují možnosti, jak to napravit - třeba pomocí našich tipů.

18. 6. 2019
Maminka roku: Naše čtyři děti pro mě nikdy nebyly překážkou v práci, říká Dominika | Zdroj: Archiv

Maminka roku: Naše čtyři děti pro mě nikdy nebyly překážkou v práci, říká Dominika

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Maminka Dominika (30) má čtyři děti a perfektně běžící jazykovou školu. Je pro vás podnikatelkou, která si zaslouží váš hlas?

18. 6. 2019
Maminka roku: Ani jako mámy nezapomínejte samy na sebe, radí Kateřina | Zdroj: <strong>milluji.cz</strong><br />

Maminka roku: Ani jako mámy nezapomínejte samy na sebe, radí Kateřina

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Maminka Kateřina (28) všem ženám radí, aby ani jako mámy nezapomínaly samy na sebe.

17. 6. 2019
Krampolinka: Rozkošné háčkované šaty pro holčičky se tohle léto budou hodit!

Krampolinka: Rozkošné háčkované šaty pro holčičky se tohle léto budou hodit!

Představujeme vám Kateřinu Ramil alias Krampolinku. Loňskou vítězku kategorie blogerek soutěže Maminka roku, s níž spolupracujeme. A jelikož má úspěšný blog věnující se háčkování, připravuje pro vás návody, podle nichž můžete něco tvořit i vy. Tentokrát rozkošné šatičky pro malé holky.

17. 6. 2019
Testujeme s dětmi: Jak se našim dětem líbily deky, spacáčky a batohy?  | Zdroj: Maminka.cz

Testujeme s dětmi: Jak se našim dětem líbily deky, spacáčky a batohy?

Samozřejmě, dá se žít i bez praktických batohů na kočárek nebo jen tak na záda, bez spacáku pro nejmenší děti nebo piknikových dek pro ty o něco větší. Ale byla by to škoda, protože s nimi je život pohodlnější a příjemnější. My jsme proto v redakci otestovali ty, které vyrábí česká značka Alla baby.

17. 6. 2019
Maminka roku: Karolína nepořizuje nic zbytečného, nic jednorázového | Zdroj: Simplyk.cz

Maminka roku: Karolína nepořizuje nic zbytečného, nic jednorázového

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Maminka Karolína (27) propadla šetrnému životnímu stylu a může vám poradit jak na to. Fandíte jí?

16. 6. 2019
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!

Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!

Většina žen doufá, že porod nebude tak náročný, jak se traduje, a taky, že se nestane nic, na co by z různých důvodů nerady vzpomínaly. Bohužel, ne vždycky tahle přání a představy vyjdou. Ale na druhou stranu – i když se třeba stane nějaký ten trapas nebo věc, na kterou nejsou matky zrovna hrdé, v podstatě není důvod se tím trápit.

15. 6. 2019
Maminka roku: Lucie radí matkám vychytávky, které jí usnadňují život s dětmi | Zdroj: @lifemomlucy

Maminka roku: Lucie radí matkám vychytávky, které jí usnadňují život s dětmi

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Semifinalistka Lucie (29) v kategorii Maminka blogerka popisuje, jak ji naplňuje život s dětmi. Přečtěte si její vyznání a hlasujte, jestli právě ona je pro vás Maminkou letošního roku.

15. 6. 2019
Maminka roku: Tereza se po dvou dětech zase stala mistryní v tanci | Zdroj: Facebook Terezy Florové

Maminka roku: Tereza se po dvou dětech zase stala mistryní v tanci

Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Semifinalistka Tereza (26) v kategorii Maminka Hrdinka dokazuje, že když se chce, jde úplně všechno a děti nemusí být překážkou. Přečtěte si její příběh a hlasujte, jestli právě ona je pro vás Maminkou letošního roku.

14. 6. 2019
Jak připravit děti na odběr krve? Neslibujte, že to nebude bolet | Zdroj: istock.com

Jak připravit děti na odběr krve? Neslibujte, že to nebude bolet

Odběry krve obvykle nemá nikdo v lásce, obzvlášť děti. Vyhnout se jim ale nelze, krevní rozbor je nedílnou součástí důležitých zdravotních prohlídek. Zeptali jsme se proto lékařky, jak u dětí zmírnit jejich přehnaný strach a zvýšit důvěru v lékařská vyšetření.

11. 6. 2019
Známe vítězku soutěže Restart roku. Která z dam vyhrála?

Známe vítězku soutěže Restart roku. Která z dam vyhrála?

Půlroční projekt časopisu Dieta skončil slavnostním vyhlášením a my známe vítězky jednotlivých kategorií i celkovou vítězku soutěže Restart roku.

7. 6. 2019
Andrea Tögel Kalivodová: Čím jsou plavky barevnější, tím lepší | Zdroj: Archiv Blesk

Andrea Tögel Kalivodová: Čím jsou plavky barevnější, tím lepší

Sólistka Národního divadla Andrea Tögel Kalivodová (41) je maminkou dvou synů a důkazem toho, že kariéra se dá dělat i s dětmi. Načapali jsme ji, jak si zkouší plavky na dovolenou, a přiznala, že plavky nosí moc ráda a se svým tělem je spokojená.

7. 6. 2019
Ewa Farna porodila! Je to vlasáč po tátovi. Jaké dostal jméno?

Ewa Farna porodila! Je to vlasáč po tátovi. Jaké dostal jméno?

Zpěvačka Ewa Farna je maminkou. Na svém instagramu potvrdila, že porodila už před několika dny. A prozradila rovnou i synovo jméno.

6. 6. 2019
Z těhotenství jsem nadšená nebyla. Promiň, synu, říká Aneta Krejčíková | Zdroj: Profimedia

Z těhotenství jsem nadšená nebyla. Promiň, synu, říká Aneta Krejčíková

Dítě neplánovala, ale když zjistila, že je těhotná, začala se těšit. Herečka Aneta Krejčíková už není královnou večírků a její život dostal nový rozměr. A hlavně řád. Jak vychovává syna Bena a je důsledná matka?

6. 6. 2019
Pohodlně a bezpečně: Základna, na kterou v autě připevníte korbičku i sedačku

Pohodlně a bezpečně: Základna, na kterou v autě připevníte korbičku i sedačku

Chcete vozit svoje miminko v autě co nejbezpečněji, ale vadí vám, kolik k tomu potřebujete věcí a jak složité to někdy je? Nová isofixová základna od Maxi Cosi to výrazně zjednodušuje.

5. 6. 2019
Maminka roku: Už jste hlasovali pro svoje favoritky?

Maminka roku: Už jste hlasovali pro svoje favoritky?

Semifinále soutěže Maminka roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží!

1. 6. 2019
Kolik přibrat v těhotenství? Rozhodující je vaše váha před otěhotněním | Zdroj: istock.com

Kolik přibrat v těhotenství? Rozhodující je vaše váha před otěhotněním

Váhový přírůstek za celé těhotenství u zdravé ženy je mezi 8–12 kilogramy. Něco váží vyvíjející se miminko, něco objem krve, plodová voda či placenta…

31. 5. 2019 | 8
145625...
Betynka na Facebooku


Nejčtenější články