Imunita u často nemocného dítěte

Imunita u často nemocného dítěte

Otázka

Dobrý den, paní doktorko, předem děkuji za čas, který věnujete mému dotazu.

Mám chlapečka, který bývá často nemocný.Ve dvou letech mi ho nechali rozjet skoro do zápalu plic, od té doby často trpěl na kašel a mnoho nachlazení končilo zánětem průdušek. Loni na podzim mu náš pan doktor dal prášky na posílení plicní imunity (tuším Broncho-Vaxom?) a letos se to v tomhle směru hodně zlepšilo. Ve chvíli, kdy jsem se plácala po rameni, že už to snad bude dobré, tak dostal neštovice a od půlky května následovala EB viróza, zánět dutin a dvě angíny. Byla byste tak moc hodná a pokusila se mi doporučit něco, co by malému mohlo pomoci posílit imunitu - teď mne trápí hlavně ty angíny a to, že bral spoustu antibiotik... Mockrát děkuji Klára

Odpověď

Dobrý večer, Klárko. Je to trápení, vidíme, jak každá nová nemoc oslabuje dítě pro druhé další nemoce, jak se "nabalují" oslabení a imunitní systém se tím vyčerpává. Zase bohužel musím říci, že by bylo vhodné určit konstituční lék pro Vašeho chlapečka, ale i tak se dá hodně pomoci. Doporučila bych pro Vás detoxikaci po antibioticích lékem NUX VOMICA9ch 2x5 granulí cucat denně po dobu tří týdnů, každou sobotu přidat jednu tubu OSCILLOCOCCINIA - celou vycucat po jazykem, jednou týdně lék SILICEA 15ch - deset granulí v neděli večer - po dobu tří měsíců. Přidat jednu tabletku LACTOBACILUS ACIDOPHILUS a od firmy multitabs - vitaminy s omega3masnými kyselinami - l tbl denně.

Pokud bude akutně nemocný přeruštë tuto očišťovací preventivní léčbu homeopatiky a snažte se léčit novou příchozí nemoc pomocí homeopatie taktéž. Držím palce.

MUDr. Věra Budková

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články