Ostatní z BetynkyCo dělat, když u dveří zazvoní exekutor

Co dělat, když u dveří zazvoní exekutor

Problémy s placením běžných výdajů nebo se splácením půjček může mít dnes např. kvůli ztrátě zaměstnání spousta lidí.

Lukášek: Mám dvě děti a stále tápu

Lukášek: Mám dvě děti a stále tápu

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Proč to neplatí při výchově dětí? Asi proto, že se nevejdou do žádné šablony.

Betynka 6/2009

Betynka 6/2009

Rok se s rokem sešel a my opět vyrážíme za vámi v rámci týdne dětí s Betynkou. Připravili jsme pro vás nejen dárečky, ale také debatu s odborníky. V červnové Betynce se dozvíte, kdo zvítězil v soutěži o zájezd do Chorvatska. Věnovali jsme také velkou část tatínkům, kteří v červnu slaví svátek. Dozvíte se tedy, jak se žije těm rozvedeným nebo třeba, co dělat s chrápajícím tatínkem. 

Betynka 5/2009

Betynka 5/2009

V květnové Betynce jsem se zaměřili mimo jiné na Den matek, který se právě v květnu slaví. A tak si můžete přečíst několik silných příběhů žen - Evy, která zázračně počala, i když jí lékaři tvrdili, že vlastní děti mít nikdy nebude, Veroniky z SOS vesničky, těhotné jachtařky Lenky, uklízečky Nataši, manažerky Katariny a nebo Markéty, která je zdravotní sestra a na své tři děti sama.

Lukášek: Když bacily řádí

Lukášek: Když bacily řádí

Jedno dítě – jeden marůdek, dvě děti – dva. Nepotřeboval by tenhle „zákon“ novelizaci?

Týden dětí s Betynkou: 8. 6. – 12. 6. 2009

Týden dětí s Betynkou: 8. 6. – 12. 6. 2009

Jak už se stalo dobrým zvykem, vyrážíme za vámi do mateřských center. Přivážíme dárečky pro vás i vaše děti. Ale nejen to! Můžete se poradit a popovídat si s našimi odborníky.

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Elektrospotřebiče se staly běžnou součástí našich životů a zřejmě nikdo z nás už si bez nich svůj život nedokáže představit. Stejně jako každý jiný výrobek, i elektrospotřebiče však jednou doslouží. Přestože odpověď na otázku „Kam s ním?“ je poměrně jednoduchá, ne každý ji zná.

1 . Speciál Betynka 2009 - Kam na výlety

1 . Speciál Betynka 2009 - Kam na výlety

Nevíte, co o prázdninách s dětmi? Jetliže už vám došla fantazie, přinášíme vám spousty tipů na výlety po Čechách a Moravě, přidali jsme také několik praktických rad.

Lukášek: Jsou to zlatíčka

Lukášek: Jsou to zlatíčka

Jednou je líp, jednou je hůř... Kdo tohle zná lépe, než mámy zapřažené v miminkovském kolotoči.

Betynka 4/2009

Betynka 4/2009

V dubnové Betynce se dočtete, jaké komplikace vám přinese nadváha v těhotenství, opět vám připomeneme, že se každé dítě nevyvíjí "podle tabulek", dozvíte se, jaké "zubní karamboly" číhají na vaše dítko a také se dočtete v emotivním příběhu paní Martiny, jaké to je žít pod jednou střechou s maminkou, která má Alzheimera a dcerou, která, ač je ještě malá, se musela naučit s nemocí babičky žít.

Víte, kolik dětí - cyklistů ročně zemře při nehodě?

Víte, kolik dětí - cyklistů ročně zemře při nehodě?

Výlety nebo dovolená na kole, ať už doma či v zahraničí, jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Před výjezdem na kolo byste se měli ujistit, zda máte svůj bicykl správně vybavený. Chcete-li se vyhnout nepříjemnostem, nezapomeňte ani na dodržování zásad bezpečné jízdy a pojištění.

Lukášek: Naše premiéry

Lukášek: Naše premiéry

To jsou změny. Jeden den jste totálně vyřízená, protože mimi v jednom kuse řve a protestuje proti všemu, jindy zas máte pocit, že líp to neladí ani filharmonikům. Druhý miminkovský měsíc je však ještě pestřejší.

Betynka 3/2009

Betynka 3/2009

Březnovou Betynkou přivítáme jaro a oslavíme MDŽ. Samozřejmě jsme pro vás připravili také několik "živáků" s maminkami, které se nám svěřily se svými příběhy, například paní Sehnalová pohovořila o tom, jaké to je mít deset dětí. A ke slovu se dostanou i tatínci. Doufáme, že vás potěšíme speciálem o porodnicích a také tipy na dobré recepty, kde hlavní ingrediencí jsou vnitřnosti.

Jste opravdu zodpovědní rodiče?

Jste opravdu zodpovědní rodiče?

Všichni zodpovědní rodiče by měli myslet na zadní kolečka a postupně si našetřit finanční rezervu ve výši 1,5 – 2 násobku svého příjmu.

Lukášek: Všechno je jinak...

Lukášek: Všechno je jinak...

Kdo si myslí, že s druhým miminem je to už brnkačka, šeredně se plete. Na prvorozeném potomkovi se sice naučíte zvládnout miminko, ideálně i domácnost, sebe a partnera, ale tenhle kurz vás nepřipraví na novorozence a skoro dvouleté batole…

Pojišťovny vám dají víc

Pojišťovny vám dají víc

Všichni si povinně platíme zdravotní pojištění, ale jen málokdo z nás využívá výhody nabízené zdravotními pojišťovnami. Přitom nabídka je skutečně široká. Zdravotní pojišťovny přichystaly pro letošní rok řadu novinek a některé dokonce příspěvky navyšují.

Betynka 2/2009

Betynka 2/2009

V únorové Betynce se dozvíte z příběhů několika žen, jaké je to mít děti rychle po sobě a nebo naopak s velkým věkovým odstupem. "Nastřihování" je bubák, kterého jsme se nezalekli, dopodrobna si počtete i o dalším velkém tématu a sice o kojení. Pomůžeme vám také s výběrem dětských brejliček. A též si s námi zacvičíte a naučíte se zpracovávat "nedojedky".

Na hory přibalte i cestovní pojistku!

Na hory přibalte i cestovní pojistku!

Pokud patří vaše rodina mezi milovníky lyžování a plánujete všichni strávit jarní prázdniny vašich dětí na horách v zahraničí, nezapomeňte si s sebou přibalit i cestovní pojistku. Právě úraz v zahraničí vás totiž může vyjít dráž než celá vaše dovolená.

Výsledky soutěže o 6x 2 vstupenky do kina IMAX

Výsledky soutěže o 6x 2 vstupenky do kina IMAX

V lednu měli uživatelé internetových stránek mojebetynka.cz možnost soutěžit o vstupenky do kina IMAX na film Cesta na Měsíc.

Betynka 1/2009

Betynka 1/2009

Začátkem roku si spousta z nás dává nejrůznější předsevzetí. I my v redakci časopisu Betynka jsme to tak udělali. Chtěli bychom, aby se vám Betynka i nadále líbila tak jako doposud a aby jste při jejím pročítání byli stejně spokojení jako my při jejím tvoření. Lednové číslo je startovním číslem hned pro dva seriály, najdete tu také spoustu zajímavých příběhů a nezapomněli jsme ani na tatínky.

S hypotékou vám pomůže stát!

S hypotékou vám pomůže stát!

Pokud vám ještě nebylo 36 let, můžete od 1. února letošního roku zažádat, při splnění určitých podmínek, o dotaci na vlastní bydlení.

SMS soutěž o 6x 2 vstupenky do IMAXU!

SMS soutěž o 6x 2 vstupenky do IMAXU!

Film Cesta na Měsíc sleduje misi Apolla 11, do které se podivným způsobem - v helmách astronautů - připletou tři náctileté mouchy a prožijí tak neuvěřitelné kosmické dobrodružství.

Lukášek: Jsem na světě!

Lukášek: Jsem na světě!

První rok života každého človíčka drží rekord. Je totiž co do novinek nejnabitějším obdobím. Nejčastějším průvodcem novopečených maminek jsou příručky, ale protože každé mimi je jiné, rozhodli jsme se sledovat, jak se s prvním rokem pere skutečný nikoli „literární hrdina“ – Lukášek Novák.

Betynka 12/2008

Betynka 12/2008

V prosincovém čísle jsme pro vás připravili rozhovor s herečkou Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou, která se na vás spolu s mladší dcerou Janičkou usmívá z titulky. Tři nastávající maminky napsaly krásné dopisy svým nenarozeným děťátkům a také se nechaly se svými bříšky vyfotografovat. Samozřejmě nechybí spousta tipů na dárky, nezapomněli jsme na těhulky, batolátka, ale i ani na školáky.

Betynka 11/2008

Betynka 11/2008

V listopadové Betynce se začtete do příběhů čtenářek, které se nám svěřily, jak svému partnerovi a rodině oznámily, že čekají miminko. Věděli jste, co se s miminkem děje těsně po narození, když se maminka vzpamatovává z porodu? Poradíme vám také, jak skloubit práci a mateřsví. Naším tipem na výlet je tentokrát malebné České Švýcarsko, nechte se inspirovat.

Betynka 10/2008

Betynka 10/2008

V říjnovém čísle časopisu Betynka jsme pro vás připravili například články na téma, co dělat, když se vám nedaří otěhotnět, zaměřili jsme se i na vícečetné porody, kojení, na soužití miminka a psa v jednom bytě, jak vybrat kočárek a třeba také, že i děti, které nezlobí, potřebují naši péči.

Výsledky soutěže Šťastná máma

Výsledky soutěže Šťastná máma

Vaše příběhy komentář nepotřebují. Vítězce gratulujeme a vy ostatní nebuďte smutné. Vaše děti měly obrovskou kliku, že se narodily právě vám. (A navíc připravujeme soutěž novou!)

Výsledky SMS soutěže s Betynkou a MONATE STUDIEM

Výsledky SMS soutěže s Betynkou a MONATE STUDIEM

V časopise Betynka číslo 9 jsme společně s MONATE STUDIEM vyhlásili SMS soutěž na téma - Nechci celulitidu...

Betynka 9/2008

Betynka 9/2008

***

Vše pro mé dítě

Vše pro mé dítě

Je večer... Má holčička spinká ve vedlejším pokoji. Sedím v křesle a listuji posledním číslem Betynky. Když jsem před rokem a půl seděla s pozitivním těhotenským testem v ruce, plakala jsem štěstím a hladila se po břiše.

Je důležité najít kompromis

Je důležité najít kompromis

Milá Betynko, v květnovém čísle mě zaujal článek, jak tatínkové zvládají rodičovské povinnosti a zaměstnání. My máme 15měsíční Adélku a mateřskou si opravdu užívám.

Betynka 8/2008

Betynka 8/2008

116171819
Betynka na Facebooku