Ostatní z BetynkySpeciál Nákupní bible rodičů

Speciál Nákupní bible rodičů

Tento speciál vyšel 27. 10. 2011, doobjednávejte na betynka@burda.cz

Betynka 11/2011

Betynka 11/2011

Listopadové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Známe výherce soutěže o praktický svačinový box do školní aktovky!

Známe výherce soutěže o praktický svačinový box do školní aktovky!

V měsíci září jsme vyhlásili na internetových stránkách www.mojebetynka.cz soutěž o 10 svačinových boxů Lentilky.

Betynka 10/2011

Betynka 10/2011

Říjnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Hrajte s námi a vyhrajte 1 z 10 svačinových boxů Lentilky!

Hrajte s námi a vyhrajte 1 z 10 svačinových boxů Lentilky!

Vyhrajte praktický svačinový box do školní aktovky!

Betynka 9/2011

Betynka 9/2011

Zářijové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 8/11

Betynka 8/11

Srpnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné letní chvilky.

Betynka uvádí speciál Luštění pro děti!

Betynka uvádí speciál Luštění pro děti!

Luštění pro děti je skvělý parťák na dovolenou i pro volné chvilky. Nejmenší luštitelé si zde mohou vyzkoušet, co už zvládnou zcela sami, a do těžších úloh se pustit spolu s rodiči. Spoustu zábavy si tak užije celá rodina. Najdete zde křížovky, hlavolamy, hádanky, ale i omalovánky, sudoku a mnoho dalšího. S luštěním pro děti už nebude žádná cesta na dovolenou či výlet příliš dlouhá.

Betynka 07/11

Betynka 07/11

Červencové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 06/11

Betynka 06/11

Červnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky. V šestém letošním čísle jsme se zaměřili na přílohu cestování s dětmi.

Speciál Batole

Speciál Batole

Redakce časopisu Betynka pro vás připravila další speciál. Tentokrát na téma batolete, kterým vás provede formou zajímavých článků.

Betynka 05/11

Betynka 05/11

Májové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky. V pátém letošním čísle jsme se zaměřili například na kojení a zvláště na to noční, poradíme, kam můžete nebo naopak nemůžete s kočárkem, co dělat, když i dvouleté dítě nemluví a nebo třeba, jaké bundičky a pásky z vás udělají na jaře kočku.

Betynka 4/2011

Betynka 4/2011

Jaro je tady a s ním i sluníčko, teplo a dobrá nálada. Až si pro sebe ušetříte chvilku, připravte si nějakou oblíbenou dobrotu, sedněte si do pohodlného křesla a začtěte se do nového čísla svého oblíbeného časopisu. Dubnová Betynka je opět plná zajímavého čtení. Na své si přijdou těhuky, maminky miminek i batolat a samozřejmě i předškoláků a ani na školáky jsme nezapomněli. Tak hezké počtení!

Betynka 3/2011

Betynka 3/2011

V březnové Betynce se dočtete, jak vyřešit zapeklitý problém, kdy jeden z partnerů dítě chce a druhý ne. Dále, kdy je vhodné mít druhé dítě. Zodpovíme otázku: jestliže jsem maminkou dvojčat, čeká mě i dvakrát tolik lékařských vyšetření? A douvíte se také, jak odpověděla moderátorka a hlavně maminka Lucie Borhyová na sedm otázek na tělo.

Betynka 2/2011

Betynka 2/2011

V únorové Betynce se například dozvíte, či je lepší se vdát nebo žít s partnerem na hromádce, jak se už v těhotenství připravit na porod holčičky. Připravili jsme pro vás také články na téma domácí porody, že kojení nemusí být jen radost, ale také starost a pro maminky batolátek jsme připravili návod, jak se v nich vyznat.

Betynka 1/2011

Betynka 1/2011

V lednovém vydání časopisu Betynka na vás opět čeká spousta zajímavého čtení. Dozvíte se například, jak to udělat, když se vám nechce na mateřskou, že čekat dvojčata zase není takový horor, jak vyzrát na dítko, kterému se nechce do školky a také, jak zvládnout dětskou závislost na televizi.

Soutěž o DVD Shrek: Zvonec a konec a o plyšáky Shreka a oslíka!

Soutěž o DVD Shrek: Zvonec a konec a o plyšáky Shreka a oslíka!

Vánoce jsou za dveřmi! Udělejte svým dětem radost DVD Shrek: Zvonec a konec nebo plyšovým mluvícím Shrekem či plyšovým mluvícím oslíkem!

Betynka 12/2010

Betynka 12/2010

A konec roku je opět tady. Ještě, než začneme bilancovat nad uplynulým rokem, tak nás čekají nejkrásnější svátky roku - Vánoce. Než se pustíte do generálního úklidu, pečení cukroví a balení dárků, udělejte si chvilku, posaďte se a začtěte se do prosincové Betynky. Opět na vás čeká spousta zajímavých článků a krásných fotografií.

Soutěž o DVD a společenskou hru Jak vycvičit draka!

Soutěž o DVD a společenskou hru Jak vycvičit draka!

Vánoce se blíží! Udělejte radost svým dětem DVD nebo společenskou hru Jak vycvičit draka!

Betynka 11/2010

Betynka 11/2010

Zpříjemněte si pochmurné listopadové počasí příjemnou četbou! V Betynce číslo jedenáct se dozvíte, že si musíte věřit a v těhotenství dvojnásob, jak se vaše miminko vyvíjí ve třetím trimestru, že z kojení si nemusíte dělat těžkou hlavu, jak zvládnout první odloučení od vašeho batolátka a třeba, že dítě není výmluva, cvičit se dá totiž i s ním.

Betynka 10/2010

Betynka 10/2010

V říjnovém vydání časopisu Betynka jsme pro vás připravili například články na téma: únava v těhotenství, neplánované očekávání, jak se plod vyvíjí ve druhém trimestru, klystýr při porodu - ano, či ne?, tišící metody, které na miminka opravdu platí, dočtete se také , že i novorozenci si mohou hrát nebo, kdy mít druhé dítě.

Betynka 09/2010

Betynka 09/2010

Zářijová Betynka je opět plná zajímavých témat. Například se dočtete, jaké to je slavit svatbu s bříškem, jak získat lásku miminka, co vám nesmí chybět v jídelníčku pokud kojíte, jak dostat dítko na záchod, dozvíte se také, jaké nemoci číhají na vaši ratolest ve školce a nebo, jak z dítěte vychovat slušného člověka.

Betynka 08/2010

Betynka 08/2010

V srpnové Betynce opět naleznete spousty zajímavých článků. Například, jak zvládnout návrat po mateřské do práce, jak se vypořádat s problémovými spermiemi, které brání otěhotnění, že neklidná miminka uklidníte zavinutím, dozvíte se také, jak se cestuje s trojčaty a poradíme, jak dítko nerozmazlit a nebo jak zařídit dětský pokoj.

Betynka 07/2010

Betynka 07/2010

Červencové vydání Betynky je opět plné zajímavého čtení. Nezapomeňte si tedy Betynku přibalit k ručníku a krému, až půjdete k vodě. Počíst si pak například můžete o tom, jak se v těhotenství mění chutě a tělo, že šestinedělí nemává jen s maminkami, ale i s tatínky, proč batole zlobí a že když vám chybí babička, můžete si ji prostě půjčit.

Pupík roku 2010 se značkou Elastiq-Q

Pupík roku 2010 se značkou Elastiq-Q

Vybírejte s námi nejsympatičtější nastávající maminku a vyhrajte! SOUTĚŽ STARTUJE 1. 6. 2010 NA WWW.PUPIKROKU.CZ

PRAVIDLA SOUTĚŽE „VYHRAJTE CENY PRO VÁS I VAŠE DĚŤÁTKO“

PRAVIDLA SOUTĚŽE „VYHRAJTE CENY PRO VÁS I VAŠE DĚŤÁTKO“

Vyhlášení soutěže Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže „Vyhrajte ceny pro Vás i Vaše děťátko“ (dále jen soutěž) je společnost: Simply You Pharmaceuticals a.s., se sídlem Praha 3, Roháčova 188/37, IČ: 25385381. Oficiální datum zahájení soutěže je 1.6.2010.

Betynka 06/2010

Betynka 06/2010

V červnu slaví tatínkové svátek a proto je i červnová Betynka zaměřená na naše drahé polovičky. A nezapomínáme ani na dědečky. K svátku dětí jsme připravili recept na báječný dort, který bude chutnat celé rodině. Dále  jsme spustili novou pravidelnou rubriku pro maminky dvojčat a začínáme rovnou článkem plným vychytávek pro dvojčátka. 

Speciál Betynky - Batole

Speciál Betynky - Batole

Redakce časopisu Betynka pro vás připravila další speciál. Tentokrát na téma kouzelný svět batolete, kterým vás provede formou zajímavých článků.

Betynka 05/2010

Betynka 05/2010

Květnové vydání časopisu Betynka je speciálně věnováno maminkám, které tento měsíc slaví svátek. Výjimečně jsme do časopisu zařadili rozhovor s celebritou, ale nemusíte se obávat, nejde o další plitký rozhovor o ničem, ale o povídání dvou maminek dvojčat - Báry Basikové a Michaely Šindlerové. Pozor, vyhlašujeme velku soutěž o zájezd do Rakouska!

Speciál Betynky - Těhotenství

Speciál Betynky - Těhotenství

První letošní speciál časopisu Betynka je zaměřený na těhotenství a porod. Najdete tu odpovědi na všechny otázky, které vás ohledně "jiného stavu" napadají. Časopis aktuálně seženete na svých novinových stáncích.

Betynka 04/2010

Betynka 04/2010

Dubnové vydání časopisu je plné vašich oblíbených "živáků", tedy příběhů ze života. Dočtete se například, jak nakonec může být docela snadné najít partnera a zároveň tátu pro své děti, dvě těhulky v sedmém měsíci se svěřily se svými aktuálními pocity, oslovili jsme také několik maminek, aby se nám svěřily s tím, jestli po porodu zažily bonding - miminko jim bylo okamžitě položeno na tělo.

Betynka 03/2010

Betynka 03/2010

V březnové Betynce vám pomůžeme překonat úzkosti a strachy v těhotenství a dozvíte se, jak nabité budou první dny vašeho novorzence. Dále se dočtete, jak tátové miminek vyřešili "problémy" s krmením, koupáním či převlékáním. Čeká na vás už třetí díl seriálu o trojčatech a také velký článek na téma týrání žen, ale i mužů. A pozor! Betynka hledá Betynky! Hlaste se nám!

114151619
Betynka na Facebooku