Napsali jste námPříběh náhradní maminky Evy: Odnosila jsem jim dítě

Příběh náhradní maminky Evy: Odnosila jsem jim dítě

Umíte si představit, jaké to je stát se náhradní maminkou a přivést na svět miminko, které ani neuvidíte?

Sourozenecká rivalita nebo jen boj o pozornost?

Sourozenecká rivalita nebo jen boj o pozornost?

Mění se u vás občas dětský pokojík v jedno velké bojiště? Zasahujete do sourozeneckých šarvátek, nebo necháváte své dva bojovníky, aby sami zakopali válečnou sekeru?

| 1
Čtenářka Darina: Můj příběh se opravdu stal!

Čtenářka Darina: Můj příběh se opravdu stal!

Dobrý den, o tom, že vám napíšu uvažuji už tři roky a teprve teď nastala ta chvíle, kdy o tom všem dokáži hovořit. Možná se vám to bude zdát až neuvěřitelné, ale všechno co se tu dočtete, je pravda.

Vánoce nejsou jen štěstí a blahobyt

Vánoce nejsou jen štěstí a blahobyt

Když jsme s kamarádem před pěti lety vymýšleli projekt Český Ježíšek, šlo nám především o zajímavou hru, která trošku zabrání pronikání Santy do našich rodin, trochu oživí české tradice a vzbudí o ně zájem, přinese něco málo poučení a hodně zábavy dětem a jejich rodinám v předvánočním čase. Tedy prostě nová hra pro celé rodiny, plná radosti a jiskřivého smíchu dětí.

Čtenářka Marie radí, jak balit do látkovek

Čtenářka Marie radí, jak balit do látkovek

Milá redakce časopisu Betynka, dobrý pozdní večer (je 1:30 h a já se konečně dostávám k PC), již mnohokrát jsem Vám chtěla napsat a poděkovat za práci všech členů redakce, ale čas je mým největším nepřítelem a dny i noci jsou krátké.

Čtenářka: Byla jsem týraná

Čtenářka: Byla jsem týraná

Milá Betynko, moc dlouho jsem zvažovala zda vám napsat svůj příběh. Nakonec jsem se rozhodla, že napíši. Máte spoustu čtenářek a myslím,že i toto téma do vašeho časopisu patří. Téma zní: BYLA JSEM TÝRANÁ.

Čtenářka Dagmar: Těhulky, nebojte se, zvládnete to!

Čtenářka Dagmar: Těhulky, nebojte se, zvládnete to!

Zdravím Betynku a hlavně nastávající i současné maminky "začátečnice".

Čtenářka Monika: Jak šátkuji já

Čtenářka Monika: Jak šátkuji já

Čtenářka Monika se s námi podělila o své zkušenosti se šátkováním. Její postřehy z praxe jsou jistě velmi podnětné nejen pro ty z vás, které zatím o šátkování jen uvažují, ale i pro ty, které už šátkují. Vždyť i tady platí, že každá rada je drahá.

Vše pro mé dítě

Vše pro mé dítě

Je večer... Má holčička spinká ve vedlejším pokoji. Sedím v křesle a listuji posledním číslem Betynky. Když jsem před rokem a půl seděla s pozitivním těhotenským testem v ruce, plakala jsem štěstím a hladila se po břiše.

Je důležité najít kompromis

Je důležité najít kompromis

Milá Betynko, v květnovém čísle mě zaujal článek, jak tatínkové zvládají rodičovské povinnosti a zaměstnání. My máme 15měsíční Adélku a mateřskou si opravdu užívám.

Naděje umírá poslední

Naděje umírá poslední

Milá Betynko, v šestém měsíci těhotenství mi začalo tvrdnout břicho. Jednou v noci jsem byla s nafouklým břichem a zimnicí odvezena do nemocnice. Na kapačkách jsem strávila pět dní.

Život je boj...

Život je boj...

Milá Betynko, rád bych se s tebou podělil o svůj příběh. Před lety jseme byl ve výkonu trestu za klukovskou hloupost a v té době mi má přítelkyně oznámila, že je těhotná.

Rychlé štěstí

Rychlé štěstí

Milá redakce, před třemi roky jsem se rozhodla odstěhovat za prací do Kolína. Čas plynul a já si svou práci užívala. Jen láska a opora mi trochu chyběly. A tak jsem se náhodou seznámila s pohledným mužem.

Je nás pět...

Je nás pět...

Když bylo Rozárce 8 let a našemu rošťákovi 4,5 roku, nastoupila jsem do vysněného zaměstnání a radovala se, že konečně skončily doby, kdy jsme museli bojovat s nevelkým finančním příjmem. Jenomže...

Jak jsem objevila Betynku...

Jak jsem objevila Betynku...

Milá Betynko, je mi jedenatřicet let a v březnu očekávám napjatě své první dítě. Přiznávám bez mučení, že nejsem z těch pečlivých maminek, které se na všechno důkladně dlouho dopředu teoreticky připravují.

Přípravy na porod

Přípravy na porod

Milá Betynko, nejdřív bych ti chtěla moc poděkovat a pochválit za tvé počteníčko pro těhulky a maminky. Jako první čtu vždy životní příběhy, které mě někdy dojímají k slzám.

Cesta do ZOO

Cesta do ZOO

Milá Betynko, chci se s vámi podělit o „zajímavou“ zkušenost. Šimek s Grosmanem by to jistě nazvali „Moje cesta do zoo“.

Dopis z Irska

Dopis z Irska

Milá Betynko, už to budou dva roky, co jsem si poprvé přečetla váš časopis u své sestry, před rokem jsem si vás sama předplatila. Žiju už 6 let v Irsku.

Špatná zkušenost

Špatná zkušenost

Milá Betynko, ráda bych vám poděkovala, protože mi časopis Betynka moc pomohl. Otěhotněla jsem neplánovaně, ale i přesto jsem se nemohla dočkat, až budu ten svůj malý uzlíček štěstí držet v náručí.

Porodní zážitky, které nestojí za to!

Porodní zážitky, které nestojí za to!

Milá Betynko, často čtu v dopisech jiných čtenářek, jak krásný měly porod díky doktorům a sestřičkám. Já prožila pravý opak.

Všem patří mé velké díky!

Všem patří mé velké díky!

Milá Betynko, V dubnu 2002 se mi narodil zdravý chlapeček.Mé těhotenství probíhalo zcela normálně. V loňském roce jsem otěhotněla podruhé a plánovaný porod byl na září 2005. Zpočátku jsem se radovala a doufala, že vše proběhne v klidu.

Dva různé porody

Dva různé porody

Milá Betynko, už 2 roky tě moc ráda čtu. Moje zkušenosti s porody jsou pestré, protože starší syn Šimon se narodil císařským řezem, kdežto Štěpán klasickým porodem.

Nová životní šance

Nová životní šance

Milá Betynko, už to jsou více než dva roky, co si tě pravidelně každý měsíc poctivě přečtu od první do poslední strany, ale ještě nikdy mě nenapadlo, že i já ti jednou budu psát. Až do minulého týdne jsem byla spokojenou maminkou dvouleté holčičky a opravdu jsem si to užívala.

Naše malá fialka

Naše malá fialka

Milá Betynko, chtěla bych Ti poděkovat, že vydáváš tak skvělý časopis, a přeji Ti hodně zdaru do dalších desítek let. Je mi 27 let a mám už 2 děti. Můj příběh však začíná mnohem dřív.

Druhé miminko

Druhé miminko

Milá Betynko, chtěla bych se s vámi podělit o krásné zážitky při narození mých dětí.

Porod doma

Porod doma

Milá Betynko, děkuji ti za všechny rady. Protože už mám doma báječnou půlroční holčičku, chtěla bych reagovat na článek o porodech doma z č. 3/2006

Poděkování

Poděkování

Milá Betynko, ráda bych se svým manželem a již perfektním tatínkem poděkovala porodnici v Českém Krumlově.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články