Jak na toJarní dekorace na velikonoční stůl

Jarní dekorace na velikonoční stůl

Velikonoce jsou za dveřmi a tak je načase popřemýšlet nad jarní výzdobou, která udělá radost nejen vám, ale jistě i vaší rodině. Možná vlastníte univerzální velikonoční výzdobu, kterou jen vytáhnete ze skříně, ale proč letos nezkusit něco nového?

Stromek nejen vánoční

Stromek nejen vánoční

Zbylo vám nasušené ovoce a nevíte co s ním? Můžete ho použít spolu se skořicí, badyánem a dalšími přírodninami či ozdobami na vánoční dekoraci v podobě malého stromku na štědrovečerní stůl. A parádu vám tento stromek udělá i po svátcích.

„Upečte si“ šiškový dort

„Upečte si“ šiškový dort

Vždy, když mám možnost vyjet někam do lesa, přivezu si ho kousek domů. Na stůl si dám misku a do ní jednu dvě šišky, kousek mechu, kůry a třeba i větvičku. A nebo si z několika smrkových šišek, kousku mechu a pomocí tavné pistole a své fantazie „upeču šiškový dort“. Všechny ty maličkosti nasbírané v lese na zemi mi pak připomínají jeho vůni ještě hodně dlouho.

Pacička na památku

Pacička na památku

Dřív si maminky miniručičky nebo mininožičky aspoň obkreslovaly. My známe něco lepšího.

Hrátky s kaštánky

Hrátky s kaštánky

Říká se, že kdo si hraje nezlobí a kdo si nezapomněl hrát, ten nezestárl.

Ozdobte si vchod do vašeho království

Ozdobte si vchod do vašeho království

Zdobení vchodových dveří se stalo v poslední době hitem. Dokonce se stává, že spolu hospodyňky z jednoho domu soutěží, která bude mít hezčí výzdobu.

Vyrobte si srdce pro radost

Vyrobte si srdce pro radost

Vánoční věnec? Co takhle letos zkusit třeba srdce... Advent je za dveřmi a pro ty z vás, které rády zdobí svůj domov a ještě raději vlastními výrobky, máme návod na krásnou vánoční dekoraci.

Pro radost i užitek: Kulička z korálků

Pro radost i užitek: Kulička z korálků

Náušničky, nebo náramek? Udělej si je sama...

123456
Betynka na Facebooku


Nejčtenější články