Gabriela Trampotová

Zavinujeme a zavinujeme

Zavinujeme a zavinujeme

O zavinování jsme sice už několikrát psali, ale protože je to stále aktuální téma, máme pro vás další zajímavosti a rady, jak správně zavinovat a proč.

23. 6. 2014
Metoda utišení neklidných miminek dle Rii Blom

Metoda utišení neklidných miminek dle Rii Blom

V minulém díle našeho miniseriálu o zavinování jsme se seznámili s metodou utišení neklidného děťátka dle Karpa (metoda 5 S). Podobným problémem se dlouhou dobu zabývala také Ria Blom, která stejně jako Karp pro zklidnění plačících miminek pevné zavinutí jednoznačně doporučuje, přidává však také další cenné rady.

16. 4. 2013
Metoda utišení neklidných miminek dle Karpa

Metoda utišení neklidných miminek dle Karpa

V dalším dílu miniseriálu se vrátíme k tématu tišení velmi neklidných a dráždivých miminek a to dle metody amerického praktikujícího pediatra Dr. Harveye Karpa. Jedná se o metodu tišení ve světě poměrně hojně citovanou a oblíbenou a jistě pomohla ke klidně prospaným nocím mnoha rodičům.

19. 11. 2012
Proč stále pláče?

Proč stále pláče?

V minulém díle našeho miniseriálu jsme se věnovali otázce, zda a jak dlouho miminko zavinovat, jaká zavinovačka je pro konkrétní děťátko vhodná a jak postupovat při jejím výběru. Pokud jste první díl nečetli, naleznete jej zde.

3. 9. 2012
Zavinování:  Miminka to milují, rodiče uvítají

Zavinování: Miminka to milují, rodiče uvítají

O zavinování miminek se píše v časopisech, na internetu, diskutuje se na mnoha rodičovských fórech. Přesto při výběru výbavičky maminky často váhají, zda miminku zavinovačku pořídit a pokud ano, tak jakou.

28. 7. 2012
Betynka na Facebooku


Nejčtenější články