Vyrazte s dětmi na Pigyádu! Užijete si spoustu zábavy

Užijte si ještě před návratem do školy báječný víkend spolu s dětským rádiem Pigy. Čeká vás spousta soutěží o ceny i příjemný koncert Davida Deyla a kouzlení s Pavlem Kožíškem. Letošním tématem Pigyády je zvířátkohraní.
Vyrazte s dětmi na Pigyádu! Užijete si spoustu zábavy

Dětské rádio Pigy určené především pro malé posluchače chystá na konec prázdnin další sportovně zábavnou akci Pigyáda. Tentokrát bude její téma Zvířátkohraní. Dva dny plné zábavy a atrakcí pro děti i dospělé jsou opět tady. Zpříjemnit si můžete srpnový prázdninový víkend v parku Mirákulum v Milovicích, kde pro vás Pigy znovu nachystal soutěžní lesní stezku, kde na vás budou čekat Pigyho kamarádi – kocour Vojta, netopýrek Pierre, veverka Laskonka, sova Heda nebo zajíc a velký umělec Antonín, myška Bibi a kachna Justýna. Ti pro vás přichystali spoustu zábavy a úkolů.

„V parku si dále užijete bezpočet atrakcí, premiérově se můžete shlédnout divadelní představení Prasátko Pigy a průšvih s mapou, nebo si užít velkolepý program v amfiteátru, který pro vás Pigy nachystal,“ dodává Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů.

Program sobota 23. srpna 2014 (dnem provází Pavel Cejnar)

  • 12:00 Slavostní zahájení 12:05 F&F taneční a módní workshop s Eliškou
  • 12:15 David Deyl (koncert)
  • 13:00 En.Dru (zvířátkovej beatbox)
  • 14:00 Prasátko Pigy a průšvih s mapou (Premiéra divadelního představení)
  • 14:50 F&F taneční a módní workshop s Eliškou
  • 15:00 Dovádění s Hankou Kynychovou a Pigym
  • 15:30 Mega show CIRK LA PUTYKA
  • 16:30 Dětská afterparty s Pavlem Cejnarem (diskotéka)

Program neděle 24. srpna 2014 (dnem provází En.Dru)

  • 12:00 Slavostní zahájení 12:05 F&F taneční a módní workshop s Eliškou
  • 12:15 Kouzlení s Pavlem Kožíškem
  • 13:00 Prasátko Pigy a průšvih s mapou (Premiéra divadelního představení)
  • 14:00 En.Dru (koncert)
  • 14:50 F&F taneční a módní workshop s Eliškou
  • 15:00 Dovádění Hankou Kynychovou a Pigym
  • 15:45 Pískomil se vrací (koncert)

Stezka bude otevřena po oba dva dny od 10:00-16:00. Park Mirákulum je otevřen od 9:00-19:00.

Vstupenky budou k dostání na místě. Akce se koná za každého počasí.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články