Vyhrajte v soutěži s U Kids a oblečte své děti!

Pod značkou U Kids se v České republice prodává dětské značkové oblečení pocházející z celého světa. A to ve všech velikostech - od kojeneckých až po oblečení pro teenagery.
Vyhrajte v soutěži s U Kids a oblečte své děti!

U Kids otevřel svůj dětský butik v říjnu 2009 v Obchodním domě Kotva v srdci Prahy, kde představil první nové dětské značky Catimini, Mayoral a Steiff. V roce 2010 byl sortiment rozšířen o výrobky značek Mirtillo a Lemmi. Rok 2011 doplnily nabídku světové značky Pepe Jeans London, Diesel, Calvin Klein junior a Desigual. Novinkou jsou dívčí oděvy Oopsy Daisy Baby a Pampolina.

Tváří butiku U Kids je pěvecký objev desetiletá Dianka Kalashová (účastnice soutěže Česko Slovensko má talent), která také nafotila aktuální módní kolekci. „Jsem na to hrdá. Oslovilo mě několik butiků a já jsem si vybrala ten nejlepší,“ uvedla malá zpěvačka.

Vyhrajte kalhoty značky Longboard (vel. 4 roky) v hodnotě 1000 Kč, triko značky Mayoral Sunshine (vel. 5 let) v hodnotě 900 Kč a tři vouchery každý v hodnotě 300 Kč.

Soutěž ukončena.

Vyhrávají:

1) Stanislav Kadlec Opava
2) Jana Metlíková Dub nad Moravou
3) Stanislava Jeníčková Štěnovice
4) Klára Jungmanová Kladno
5) Martina Trllová Holešov

Vyhrává správná 50., 100., 150., 200. a 250. odpověď. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Soutěž končí ve středu 12. prosince 2012.

Klepněte pro větší obrázek

Prostudujte si, prosím, pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php
Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články