Vydejte se do cukrárny, kde nepřiberete ani deko!

Co je pro ženy lákavějšího než sladký dezert? Zřejmě budete souhlasit, že takových lákadel moc není. Kdo má ale po tom shazovat ta přebytečná kila, že?
Vydejte se do cukrárny, kde nepřiberete ani deko!

Zkuste tedy namlsat jiné smysly a sladké kalorie si odpustit. Skvělým pomocníkem vám při tom může být svíčka. Ano, je to tak - svíčka, respektive limitovaná edice tří vůní svíček Yankee Candle, které se prezentují heslem: Luxus pro váš domov, který si můžete dovolit.

Novinková edice Eat Dessert First (Nejdřív si dejte moučník) je vtipná a zpříjemní vám zimu, která se už nezadržitelně blíží. Každý miluje dorty a vůně jako módní Red Velvet Cake, klasický čokoládový vrstvený dort Chocolate Layer Cake a krémový banánový Banana Cream Cake jsou prostě neodolatelné. Voní naprosto věrně a uspokojí chuť na laskominy.

Klepněte pro větší obrázek

Tato limitovaná edice je k dispozici jako velký housewarmer s roztomilým vlnkovým pružným víčkem, evokujícím výlohy ve starých cukrárnách. Zamilovat se můžete také do svíček v provedení pohárku na zmrzlinu a modernějších tumblerů, které mají také vlnkové víčko. Každá vůně má na etiketě obrázek, nad nímž se sbíhají sliny, a který opravdu láká k ovonění a nákupu dárku pro toho, koho chceme obzvlášť potěšit. Ceny svíček se pohybují od 458 Kč do 801 Kč. Velkým plusem je, že se z jejich vůně můžete těšit opravdu dlouho od 30 do 150 hodin.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články