Vyberte hračku roku 2013

Už pošesté bude letos odborná porota ve spolupráci s vámi všemi vybírat Hračku roku. Do hlasování se můžete zapojit až do 31. května. Prostřednictvím internetových stránek můžete vybírat z více než 70 hraček v 11 kategoriích.
Vyberte hračku roku 2013

Ročně Češi utratí za hračky osm miliard korun a jedním z hlavních kritérií, podle kterých se pro nákup rozhodují, je kvalita. „Cílem projektu Hračka roku je rodičům představit vhodné a nezávadné hračky a usnadnit jim orientaci na trhu. Přihlášené hračky musí splňovat náročná kritéria na kvalitu, musí podporovat zájem, tvořivost a samostatnost dítěte," vysvětluje Katharine Butler, majitelka společnosti Sparkys, která je spolupořadatelem soutěže.

„Vyhlášení Hračky roku 2013 proběhne v polovině června v Kaunickém paláci v centru Prahy. Vítězové budou vyhlášeni v celkem 11 kategoriích, zároveň bude znám i absolutní vítěz Hračky roku 2013. Výsledky se skládají z internetového hlasování veřejnosti a posudků šestičlenné odborné poroty," dodává Katharine Butler.

Na internetových stránkách www.hrackaroku.cz najdete všechny přihlášené hračky rozdělené do přehledných kategorií, stačí jen vybrat svého favorita. Na pět vybraných hlasujících navíc čeká příjemný dárek v podobě šeku s hodnotou tisíc korun na nákup v prodejnách Sparkys.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články