Výbavička z Británie: trojkolka, lehátko, „rostoucí“ autosedačka nebo postýlka na cesty

S malými dětmi jsou rodiče v neustálém pohybu. Nonstop každodenní péči mohou výrazně usnadnit kvalitní a spolehliví pomocníci v podobě vybavení pro naše nejmenší.

Přesně takové nabízí britská značka JOIE, která je nejen symbolem kvality, spolehlivosti, cenové dostupnosti, ale také společenské odpovědnosti. Výrobce například věnoval dětem se sluchovým postižením 30.000 kochleárních implantátů a ročně daruje také tisíce kočárků pro tělesně postižené děti. Čtyři aktuální NOVINKY JOIE ocení rodiče novorozených i větších dětí. Kočárek do terénu je vhodný jak pro miminka, tak i pro větší děti, autosedačka s dítětem poroste, postýlku ocení všichni aktivní rodiče, kteří se nechtějí vzdát cestování, a lehátko pomůže miminko ukonejšit a dopřeje mu větší rozhled po místnosti.

Výjimečná rostoucí autosedačka nově i s instalací pomocí ISOFIX

Klepněte pro větší obrázek

Autosedačka s výstižným názvem JOIE EVERY STAGE FX je investice, která se skutečně vyplatí. Roste totiž spolu s vaším dítětem a je vhodná od prvních dní až do 12 let. Hned čtyři fáze sedačky v jedné (skupina 0+/1/2/3) ocení rodiče, kteří dbají na maximální bezpečnost během cestování a také na praktičnost. Množství odnímatelných výplní i automaticky se zvětšující prostor pro ramena při nastavení sedačky pro větší dítě se postarají o pohodlí v každém věku. Systém Grow Together navíc synchronizuje nastavení polstrovaných pětibodových pásů a podhlavníku. Myšleno je i na ochranu proti bočnímu nárazu, nastavitelné prvky systému Guard Surround Safety spolu se speciální ocelovou výztuží zabudovanou uvnitř plastové skořepiny zajišťují ještě větší bezpečí a odolnost. Celkem šest pozic sklonu sedačky vede k maximálně komfortní jízdě u všech věkových kategorií. Sedačka je vhodná pro uchycení proti směru jízdy u miminek (do 18 kg), starší děti (9 – 36 kg) pak pojedou po směru jízdy. Systém ISOfix a pomocný pás top tether, který nahrazuje přední opěrnou nohu, používanou u některých typů autosedaček, využijete při instalaci ve směru jízdy u skupiny 1. ISOSAFE konektory však zajistí stabilní pozici sedačky také při instalaci větších dětí. Velmi praktická je zabudovaná vnitřní ventilace i přihrádky na uschování postroje poté, kdy dítě vyroste a více nejsou potřeba. Sedačka splňuje normu ECE R44/04. Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 7.240,- Kč, k výběru jsou 3 odstíny.

Sympatický „teréňák“ pro malé i větší děti

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Kočárek JOIE CROSSTER potěší především aktivnější rodiče – zvládá libovolné terény a je určen dětem od miminka až po větší ratolesti. Díky odolným pěnou plněným a odpruženým 12″ kolečkům s možností aretace předního kola a bytelné konstrukci zvládne kočárek i lesní cesty či nerovný povrch. Nastavitelné adaptéry, které jsou součástí kočárku stejně jako pláštěnka, snadno promění sportovní provedení na variantu s korbou, či umožní nasazení autosedačky JOIE i-Gemm. Maminky uvítají pojistku proti rozložení kočárku, ale zároveň bleskurychlé skládání, které zvládnou i jednou rukou. Po složení je možné kočárek přemisťovat tažením za rukojeť. Čtyři pozice zádově opěrky až do lehu poskytnou dětem maximální komfort a velký košík pojme všechny nezbytnosti při výletech. Výškově nastavitelná rukojeť, ruční brzda i rozměrná nastavitelná bouda s ventilací a okénkem ještě více zpříjemní vycházky přírodou. Celková nosnost kočárku vyráběného ve dvou odstínech je 30 kg. Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 10.180,- Kč.

Skladné designové lehátko JOIE DREAMER nabídne melodie i vibrace

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Lehátko JOIE DREAMER je nejen praktickým pomocníkem, ve kterém si dítě odpočine i pohraje, ale díky módním verzím potahu z denimu s proužky či žíhanému modelu s obrázky je i designovým doplňkem. Velkou výhodou je, že lze složit na zcela ploché zavazadlo, které se dá snadno převážet. Miminko se v lehátku JOIE DREAMER jemně pohupuje ať už díky našemu kolébání, či zásluhou pohybu dítěte. Lehátko má tři polohy sklonu sezení a dvě polohy nastavení opěrky nohou, aby miminko mohlo lépe pozorovat svět kolem sebe. Pro chvilky relaxace je v nabídce pět klasických melodií, pět přírodních zvuků a dvě intenzity vibrací. Pokud má děťátko chuť na hru, zabaví ho odnímatelná otočná hrazda se dvěma hračkami. Maminky uvítají odnímatelný pratelný potah včetně vnitřní vložky. Polstrovaný postroj zajistí bezpečnost dítěte a možnost nastavení do stabilní pozice se bude hodit třeba během svačinky. Je vhodné pro děti od narození do 13 kg. Denimové s proužky nebo žíhané s obrázky pořídíte za cenu kolem 2.300,- Kč.

Luxusně vybavená postýlka JOIE ILLUSION poskytne komfort na cestách

Klepněte pro větší obrázek

Cestovní postýlka JOIE ILLUSION nadchne na první pohled. Má (jednou rukou) zásuvný přebalovací pult a spoustu přihrádek, díky kterým budeme mít na cestách absolutní komfort. Závěsné lůžko s příjemným polstrováním poskytne děťátku pohodlí jako doma, lůžko se snadno odnímá a přichycuje. Konstrukce postýlky je velmi pevná, spolehlivě odolá i akčnějším miminkům. Integrovaná kolečka usnadní přesouvání postýlky a síťové výplně na všech stranách se postarají o dostatečnou ventilaci. Rodiče ocení velmi jednoduché skládání (s i bez závěsného lůžka) a tašku pro pohodlný přenos složené postýlky. Postýlka je vhodná pro děti od narození do 15 kg. Rozměr postýlky je 128.2 x 81.5 x 86.5 cm. Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 5.240,- Kč.

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.joiebaby.info a www.babypoint.cz.  

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články