Veselé vánoční historky

Vánoce jsou za námi, jaké byly a na co budete i po letech vzpomínat? K veselým historkám a roztomilým výrokům nejmenších jsou Vánoce jako stvořené. Děti se nechají unést okamžikem a nezapomenutelný výrok je na světě.
Veselé vánoční historky

Pár takových příhod a výroků jsme pro vás posbírali mezi kolegy, ale budeme rádi, pokud se nám na našem Facebooku svěříte s vašimi vlastními vánočními historkami.

  • Všechny dárečky jsme vždycky označili cedulkami s textem: Od Ježíška pro .... Šestiletý synek nás rozesmál slovy: Zase je všechno od Ježíška a já jsem myslel, že mi pod stromeček dáte něco i vy s mámou.
  • Moje pětiletá dcera si po rozbalení dárků šťastně povzdechla: To je dobře mami, že mi to všechno přinesl Ježíšek a nemusela jsi to kupovat ty. To jsi ušetřila peněz!
  • Říkali jsme šestileté dceři, že musí napsat Ježíškovi dopis a ona nám odpověděla: A nemohla bych mu radši poslat e-mail?
  • Ptali jsme se syna: Co by sis přál k vánocům? On na to: Dárky. A my zase: Ale jaké dárky? A on: Přece vánoční!
  • Čtyřletý synovec miluje Batmana a já jsem věděla, že mu všichni budou dávat dárky právě s Batmanem. Abych se odlišila a také, abych se vyvarovala stejného dárku, rozhodla jsem se mu koupit sadu zvířátek. Když jsem se ho pak u stromečku ptala, jaké zvířátko má nejraději, bezelstně mi odpověděl: Batmana!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=739465839415020&set=a.739465166081754.1073741830.109634232398187&type=3&theater

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články