Venušiny kuličky jako prevence inkontinence. Erotických hraček se nebojte

Poporodní potíže a únava z kolotoče kolem dětí partnerskému sexu příliš nepřidají. Cítíte, že váš intimní život potřebuje zpestřit a oživit? Nebo vás trápí bolesti či nepříjemné pocity, kvůli kterým se ložnicovým radovánkám raději vyhýbáte? Pozvěte do postele šikovné pomocníky.
Venušiny kuličky jako prevence inkontinence. Erotických hraček se nebojte

Moderní erotické „vychytávky“ nejen, že vhodně okoření váš vztah a mohou zastat funkci „prostředníka“ při obnovení intimního kontaktu mezi partnery, dokážou také zároveň pomoci při nejrůznějších problémech v intimní oblasti – ať už se jedná o poporodní inkontinenci, posilování pánevního dna, potíže s jizvami po „sešití“ genitálií po nástřihu hráze a tak dále.

Pohled mého muže: Jak jsme na tom se sexem po dvou porodech?

Pohled mého muže: Jak jsme na tom se sexem po dvou porodech?

„Sexuální pomůcky jsou určitě výborným prostředkem ke znovupodnícení zájmu ženy o sex, který někdy po porodu poněkud uvadá. Děje se tak jednak proto, že péče o novorozence a kojence je dost náročná, jednak to způsobují hormonální změny spojené s kojením. Takže již na konci šestinedělí, pokud se nevyskytnou zdravotní komplikace, lze doporučit zejména hračky poskytující vibrace – ty totiž také uspíší hojení,“ uvádí MUDr. Ondřej Trojan z TH Kliniky Praha.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře