Udělejte něco pro sebe: Relaxujte v duchu ajurvédy

Každá maminka si potřebuje na chvíli odpočinout, a kdy jindy než o víkendu. Svěřte děti manželovi a užijte si chvíli jen sama pro sebe. Dopřejte si koupel s voňavým olejem, příjemné krémy a zapomeňte na plínky, oběd a nepořádek.
Udělejte něco pro sebe: Relaxujte v duchu ajurvédy

Hladká chodidla

Očista těla začíná u chodidel. Víte, že povrch chodidel obsahuje tisíce pórů, kterými mohou do těla proudit toxiny? Masírování a detoxikace nohou vytvoří pro tělo zdravou základnu a pomůže vám harmonizovat také vaši mysl. Zjemňující chladicí scrub na nohy Rituals Yogi Secret urychluje přirozenou detoxikaci těla a zajišťuje hladká a hloubkově očištěná chodidla. Kombinuje starodávné ingredience ajurvédy – zklidňující bazalku a čerstvou svěží mátu, která účinně revitalizuje a zchlazuje pokožku.

Olej do koupele

Japonci odjakživa mistrně ovládali umění očisty. V klášterech byla očista těla vždy součástí obřadů. Dodnes chodí Japonci do veřejných lázní zvaných sento. V čisté a horké vodě relaxují svá těla i duši. V Rituals převzali tyto zvyky a vytvořili přípravek pro koupel zvaný Rituals Hanami Heaven. Kombinuje překrásnou vůni třešně s rýžovým mlékem, které je známé pro své léčivé a hřejivé účinky. Objevte, jak se průzračný olej promění v mléčnou jemnou lázeň. Buďte jako Kleopatra a jemně hýčkejte své tělo. Uvolňující vůně Hanami Heaven má blahodárné účinky i na vaši mysl.

Pečující sprchový olej

Sprchový olej s hedvábně jemnou pěnou pro dokonalou pokožku. Při kontaktu s vodou se změní v bohatou pěnu, která hydratuje vaši pokožku. Je to úplné kouzlo. Přírodní složky sladkého pomeranče a cedru vytvářejí inspirativní vůni, která hýčká vaše smysly.

Zjemňující balzám na nohy

V šestém století před naším letopočtem napsal čínský myslitel Lao Tze knihu o Cestě a Cnosti - Tao Te Ting. Toto dílo je základem učení zvané taoismus. Jedna z nejznámějších myšlenek tohoto díla zní, že dokonce i cesta dlouhá 1000 mil začíná jediným krokem. Toto inspirovalo Rituals k vytvoření Lao Tze. Tento bohatý jemný balzám s osvěžující čínskou mátou a výživným extraktem z Yi Yi Ren představuje ideální produkt pro péči o vaše nohy.

Uklidňující antistresové sérum

Nejsme vždycky v situaci, že bychom si mohli dovolit udělat si čas na relaxaci. Právě pro tyto chvíle Rituals vyvinuli Qi, relaxační sérum, jehož název odkazuje na Chi, tedy životní energii. Při stresu může být proudění této životní energie zablokováno. Obnovení proudění Chi napomáhá 15-30 vteřinová masáž bodů, které se nacházejí ve spáncích, na krku a na čele. Qi sérum je vytvořeno z výtažků výživné byliny Yi Yi Ren a osvěžující čínské máty. Množství vědeckých studií prokázalo, že máta má na naši mysl pozitivní vliv. Zlepšuje koncentraci, takže děláme méně chyb a posiluje naši odolnost vůči stresu a frustraci. Vmasírujte tenkou vrstvu Qi do spánků, čela a krku, když se budete cítit vystresovaní nebo unavení, a okamžitě ucítíte účinek tohoto unikátního séra.

Uklidňující sprej na tělo a tkaniny YIN

Vůně jsou známy svými bezprostředními účinky na jin, náš vnitřní svět, protože mohou nevědomě vyvolat vzpomínku či emoci. Proto také představují velkou pomoc při relaxaci. Jedna z vůní, které pomáhají relaxovat, je vůně právě vypraného a na slunci usušeného prádla. V Rituals zkombinovali tuto vůni se znalostí tradiční čínské medicíny, ve které se lotosový květ jako symbol čistoty používá také k odstranění nespavosti. Sprej Yin na tělo a tkaniny je ideální jako zklidňující vůně do ložnice na ložní prádlo nebo během meditace. Jemný sprej s relaxačními účinky provoní celé tělo a osvěží tkaniny. Sprej nezanechává skvrny, proto je vhodný pro jakékoli druhy textilu. Unikátní složení neobsahuje alkohol, a proto je sprej vhodný i na pokožku.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články