Titulka Betynky: Žádná fotobanka, ale vaše opravdové děti

My dáváme na titulku děti našich čtenářek. Žádná fotobanka, ale vaše opravdové děti. Nekecáme :-)

Tištěný časopis Betynka na své titulce nemá žádné anonymní děti z fotobanky. My máme vaše děti! To se takhle sejde redakce Betynky, naplánuje casting (česky řečeno nábor či výběr maminek, které by chtěly nechat fotit své miminko) a vyhlásí jej na Facebooku, Instagramu i v tištěném časopisu Betynka, a pak už se adresa castingbetynka@cninvest.cz plní fotografiemi drobečků, menších i větších, které nám s láskou posíláte. A my s láskou vybíráme. 

Jak probíhá casting na miminko, které se bude fotit na titulku časopisu Betynka?

  1. Redakce vyhlásí výzvu (v časopisu Betynka, na webu mojebetynka.cz, na Facebooku Časopis Betynka a na Instagramu). 
  2. Děti by měly být ve věku od 3 měsíců do 2 let. 
  3. Vy posíláte fotky svých dětiček na adresu  castingbetynka@cninvest.cz a společně s fotkou přidáte své údaje (jméno, příjmení, telefonní číslo).
  4. Redakce poctivě prohlíží všechny fotky a je to krásná práce, protože každé miminko je krásné, a tak je to zároveň velmi těžká práce vybrat ty „nejhezčí“.
  5. Kontaktujeme vás, domluvíme si termín, místo focení a co vše je třeba.
  6. V ateliéru si vezme na mušku vaše miminko stylistka a udělá mu pořádný outfit, který mu sekne; fotograf mezitím živě navazuje kontakt s miminkem, aby se mu pak do fotoaparátu pěkně smálo a produkční běhá, nosí kočárky a nabízí vám něco k občerstvení.
  7. Fotíme a je to fajn – někdy s námi vaše děti spolupracují krásně a někdy ne, to se ale nedá nic dělat. 
  8. Fotky si pak přebírá grafička, která je pasuje na titulku a vybírá tu nejlepší.
  9. Dostanete od nás balíček profi fotek svého miminka a to i tehdy, když se nezadaří a fotka se neobjeví na titulce tištěné Betynky.

Půjdete do toho příště s námi? Sledujte tištěnou Betynku, Facebook i Instagram a budete o tom vědět, jako první.

A co na to maminky? Zkušenosti s focením 

„Focení na titulku Betynky jsme si s mojí šestiměsíční Ellou obě náležitě užily. Focení probíhalo v ateliéru na Praze 9, cestu autem mi moje malá fotomodelka prospala. Po příjezdu si dala svou polední porci mlíčka a šlo se na věc. Celé focení bylo v přátelském duchu a mladém kolektivu paní šéfredaktorky, produkčního a trpělivého pana fotografa, který to s dětičkami umí. Na nic se nespěchalo, na vše byl čas. Když malá začala fňukat, pochovala jsem ji, udělala se pauza a pokračovalo se dál. Po nafocení série fotek jsme se na ně hned koukli a zhodnotili je. Moc rády jsme se focení zúčastnily a doufáme, že ne naposled."

                                                                 Barbora Křehlíková a dcerka Ella

„Ani jsem nedoufala, že by Matyáše z určitě velkého výběru dětiček Betynka vybrala. Trochu jsme bloudili cestou do ateliéru, ale vše dobře dopadlo. Samotné focení probíhalo velmi svižně a myslím, že Matyáš by se vydržel fotit klidně i déle, pokud by za ním pan fotograf běhal a fotil ho při průzkumu ateliéru :-). Celý tým byl profesionální a Matyáš nevěděl, na koho se smát dřív :-)  Vhod mi přišlo určitě i občerstvení. Negativum? Kočárek jsme museli vynést do ateliéru do 2. patra, ale tady zase pomohl produkční." 

                                                                Veronika Kuklincová a syn Matyáš 

„Jsem fanouškem FB stránky Betynky, kde na mě vyskočil příspěvěk o hledání miminek na titulní stránku Betynky. Ani jsem nepřemýšlela a fotky poslala. Celá rodina měla obrovskou radost. Jsme ze Zlína, do Prahy jsme tedy jeli o den dříve, aby nebyla Viktorka z cesty unavená a focení si užila. Čekám druhé miminko, a tak se mnou na focení šla i babička. Viktorka byla báječná, dala si lízátko z hroznového cukru a před fotografem, který se jí moc líbil, dokonce i tancovala. V autě pak usnula hned. Viktorka bude mít vzpomínku na celý život."

                                                                              Nikola Šťastná a  Viktoria

Časopis Betynka

Vyšla nová Betynka. Už ji máte?

Ostatní z Betynky | Betynka informuje

Vtipné fotografické momentky

Maminky ve světě

Ne, to není paruka! Podívejte se na tuto vlasatou holčičku