Tipy na miminkovské vánoční nákupy

Už jste přemýšleli nad letošními dárky? Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli malé miminko nebo ho sami čekáte, třeba se vám hodí pár tipů na praktické i užitečné pomůcky a doplňky. V internetovém obchodě www.babypoint.cz jsme navíc vybírali takové, u nichž se pořizovací cena nešplhá přes 1500 Kč, protože jak všichni víme, miminka mají velké potřeby, ale rodiče omezené prostředky.
Tipy na miminkovské vánoční nákupy

DO AUTA A NA CESTY

Cestovní postýlka – Jednoduše řešená skládací postýlka s kolečky, cestovní matrací a bočním výlezem. Ten oceníte zejména u starších dětí, které po vyspinkání z postýlky bez problémů vylezou a přijdou až za vámi. K pohodlnému přenášení poslouží taška na složenou postýlku. Na výběr jsou čyři barevné varianty (béžová, červená, modrá a zelená). Rozměr lůžka je 120 × 60 cm.

Cena: 1050 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Pregnant iZi Fix, BeSafe – Velmi užitečná pomůcka, kterou těhotné ženy řidičky i spolujezdkyně využijí hned od počátku těhotenství. Pregnant drží běžný automobilový pás tak, aby při nehodě či prudkém zabrzdění nedošlo k poranění plodu. Spona, která drží pás pod bříškem, zajišťuje pohodlné sezení a dobrou fixaci pásu. Tento model umožňuje instalaci přes systém Isofix, avšak lze ho využít na všech sedadlech vybavených tříbodovým bezpečnostním pásem. Výrobcem je norský specialista na dětské autosedačky značky BeSafe.

Cena: 1640 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Baby Mirror, BeSafe – Další dobrá pomůcka norské značky BeSafe, která se zaměřuje na dětské autosedačky s instalací proti směru jízdy. Protisměrná instalace je totiž pro dítě až pětkrát bezpečnější než po směru jízdy. Modely s instalací v protisměru lze pořídit až do čtyř let věku dítěte (váhová kategorie 18 kg). Možná si říkáte, že nad dítětem sedícím vzadu nebudete mít kontrolu, zejména pak dokud nebude umět mluvit. Tento ‚problém' řeší zrcátko Baby Mirror od BeSafe, které vám komunikaci s dítětem v protisměrně instalované autosedačce umístěné na zadním sedadle usnadní. Dítě tak budete mít neustále na očích, a to bez nebezpečného otáčení se za jízdy dozadu. Výrobce doporučuje zrcátko upevnit na středovou zadní hlavovou opěrku a dětskou autosedačku umístit na zadní sedadlo za spolujezdcem. Dění v autosedače je pak vidět v odrazu na předním zpětném zrcátku.

Cena: 240 Kč

Klepněte pro větší obrázek

DOMŮ I NA NÁVŠTĚVY

Jídelní židlička Sindy – Jídelní židličku uvítá každá rodina. Je to báječný pomocník, který od doby, kdy dítě začne samo sedět, zpříjemní pravidelné papání. Sindy nabízí svěží moderní styl, je prostorově nenáročná a vybavená nastavitelnými pětibodovými bezpečnostními pásy, vnitřní omyvatelnou vložkou, odnímatelným pultíkem a nožní opěrkou. Díky postavení nohou je stabilní a s váhou pouhých 4 kg se s ní dobře manipuluje. K dispozici jsou čtyři veselé barvy, nosnost je 15 kg.

Cena: 1150 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Lehátko Elsa – Hned od narození se bude hodit útulné přenosné lehátko, se kterým si maminky miminko vezmou s sebou, kam bude třeba. Elegantní model Elsa nabízí lehkou hliníkovou konstrukci, polstrovaný podhlavník, bezpečnostní kšíry nebo polohování zádové opěrky. Nastavit lze pevnou či houpací pozici. Hrazdička s hračkami je odnímatelná. Nechybějí ani popruhy usnadňující přenášení lehátka. K dispozici jsou čtyři barevné kombinace, nosnost skladného lehátka je 9 kg.

Cena: 1640 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Přebalovací podložky Jesica a Polly – Další velmi vděčná pomůcka, vhodná pro prvních dvanáct měsíců od narození dítěte. Babypoint nabízí dva typy, menší Jesica s rozměry 72 × 72 cm je ideální pro umístění na komodu či skříňku, větší Polly s rozměry 80 × 49 cm má navíc pevnou desku a je po připevnění zarážek vhodná pro použití i na postýlky o šířce 60 nebo 70 cm. Polly má navíc vyvýšené tři strany (za hlavičkou a dvě boční). Oba modely jsou vyrobeny z omyvatelného materiálu (bezftalátové 100% PVC). Vybírat lze ze šesti barevných verzí s motivem rozkvetlé louky.

Cena: Jesica, 410 Kč, Polly, 550 Kč

Klepněte pro větší obrázek

KE KOČÁRKU

Stupátko Corado – Stupátko za kočárek nadchne staršího sourozence, který se bude moci pohodlně svézt. Příležitostí k tomu může být celá řada, od unavených nožiček až po spěch. Umožňuje přichycení na konstrukce většiny kočárků i golfových holí (variabilně nastavitelná výška a šířka dle konkrétního modelu). I nerovný povrch lze jednoduše překonat, stupátko se vysadí a pomocí popruhu zavěsí na rukojeť kočárku. Limitem je pouze hmotnost malého spolujezdce, která je maximálně 30 kg.

Cena: 1040 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Taška ke kočárku Mama bag – Univerzální černá taška k uchycení na rukojeti kočárku. Má dělený vnitřní prostor, skládací přebalovací podložku i vnější kapsu na drobnosti, které je třeba mít stále při ruce. Uzavírání tašky je na zip, k dispozici s dlouhým nastavitelným popruhem i úchytem pro přenášení v ruce.

Cena: 770 Kč

Klepněte pro větší obrázek

TIP NA ZÁVĚR

Album Dětská hrací skříňka je plné vánočních melodií pro nejmenší, 10 nahrávek a 23minutová ukolébavka na závěr. Jednotlivé skladby doprovází příjemný a uklidňující zvuk hrací skříňky i orchestrální nástroje. Autorem je hudební skladatel David Freedom.

Cena: 210 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články