Tip na výlet: Únor v IQparku

Únor bude v libereckém iQparku ve znamení návratu do historie! Pokud to tam znáte, víte, že tu bude k vidění ještě mnohem víc, a pokud to tu náhodou ještě neznáte, doporučujeme se tam vydat.
Tip na výlet: Únor v IQparku

V IQparku si přijdou na své děti malé, větší, ale i dospělí. Je tam všechno, od pokusů přes optické klamy, hrátky s bublinami, hlavolamy... vlastně to jde těžko popsat, musíte to vidět. Zkušenosti maminek z redakce a okolí praví, že sem s dětmi můžete zavítat opakovaně a vždycky je co nového objevovat. Navíc je uvnitř Babylonu, kde liberecký IQpark sídlí, také krytý lunapark a aquapark, takže tu můžete bez problémů strávit celý den.

Na únor si v IQ parku nachystali výlet do historie. Každou neděli od 14 hodin si můžete pomocí kyanotypie při magickém experimentování vyrobit fotografii jako před sto lety a čekají vás další historické hrátky. Ve Science show, která začíná po oba víkendové dny v 16 hodin, zase zjistíte tajemství pasty pro slony.

Další programy:

Science show s mnoha experimenty – denně od 11 hodin

Science show plná barev, ohňů a výbuchů – Experimenty, které vám doma neprojdou – každou sobotu a neděli od 16 hodin

Hurá do laboratoře aneb Pokustónovy záhadné experimenty – Vyrobte si 100 let starou fotografii pomocí kyanotypie – každou neděli od 14 hodin

Komentovaná prohlídka – nahlédněte do zákulisí iQparku – každý pátek od 16 hodin

Přijet sem samozřejmě můžete jen tak, mimo uvedené programy. Pořád tu je na co se dívat a co zkoušet.

Klepněte pro větší obrázek

V libereckém IQparku si můžete vyzkoušet i fakírské lože.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články