Těhotenství a outdoorové sporty: Jde to dohromady?

Jste těhotná a čekáte své vytoužené miminko? Chcete se i nadále udržet v kondici a dopřát sobě i miminku to nejlepší? Máte ráda pohyb na čerstvém vzduchu? Nevíte, jak v těhotenství cvičit a sportovat, abyste děťátku neublížila?
Těhotenství a outdoorové sporty: Jde to dohromady?

Pak je nový speciální těhotenský program určený právě pro vás! „Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný, jak pro budoucí maminku, tak i miminko, které zatím nosí v bříšku. Pro všechny nastávající maminky jsme proto sestavili speciální program cvičení, který se skládá z chůze, lehkého posilovacího cvičení (zaměřeného na partie a svalové skupiny, které mohou v těhotenství ochabovat), strečinku (protažení partií přetížených zvyšující se váhou) a balančního cvičení,“ říká autorka programu Pavla Maříková. „Na rozdíl od jiných lekcí klasického těhotenského cvičení, ale lekce probíhají venku v parku, tzn. na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí.“

Velkou výhodou lekcí je také fakt, že je mohou navštěvovat i maminky společně se svým starším potomkem v kočárku. „Vím, že mnoho maminek, které čekají své druhé nebo třetí dítko mají jen velmi omezené možnosti, jak se na těhotenské cvičení dostat, pokud nemají možnost hlídání. Program umožňuje nastávajícím maminkám cvičit společně se svým starším dítětem v kočárku,“dodává Pavla Maříková. Navíc tak maminka skloubí příjemné s užitečným – „obyčejnou“ procházku přetvoří v příjemné protažení a posílení těla, které udělá dobře jim i miminku v bříšku.“

Proč navštěvovat lekce FIT4MIMI®?
• Chcete se udržet v kondici i během těhotenství?
• Nechcete přestat sportovat, ale zároveň chcete mít jistotu, že cvičíte správně?
• Milujete pohyb na čerstvém vzduchu a chcete si ho dopřát i nyní?
• Hledáte profesionálně vedený trénink právě pro toto životní období?
• Nechcete v těhotenství přibrat zbytečná kila navíc?
• Hledáte nové kamarádky, které právě prožívají podobné pocity jako vy?
• Nebaví vás "klasické" těhotenské cvičení?

Každá lekce obsahuje také 20ti minutovou přednášku vedenou zkušenou dulou na téma těhotenství, porod a šestinedělí. Maminky si tak nejen zacvičí, ale mají možnost zkonzultovat své starosti a obavy a připravit se na porod miminka.

Lekce jsou sestavené ve spolupráci se zkušenými fyzioterapeuty a vedou je pouze speciálně vyškolené cvičitelky, které mají z velké většiny již samy zkušenost s těhotenstvím. Lekce jsou určené pouze maminkám s bezproblémovým průběhem těhotenství, které mají cvičení schválené lékařem.

Bližší informace a rozvrh lekcí programu pro těhotné naleznete na www.fitmami.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články