Tašky, kabelky, batohy pro maminky a tatínky i další praktické doplňky pro vaše děti

Eco-friendly designové doplňky německé značky LÄSSIG nově nabízí Babypoint.
Tašky, kabelky, batohy pro maminky a tatínky i další praktické doplňky pro vaše děti

(Článek je propagací firmy Babypoint s.r.o. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah)

Český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží, firma Babypoint, s. r. o., rozšiřuje sortiment kočárků, autosedaček, jídelních židliček, lehátek a souvisejícího vybavení pro domácnosti s malými dětmi o další kategorii! Od letošního roku v nabídce přibyly stylové doplňky německé značky LÄSSIG. Jedná se o prakticky řešené a zároveň vysoce módní tašky, brašny, batohy i kabelky s uspořádáním pro každodenní potřeby maminek a tatínků, kteří se starají o své dítko a musejí mít s sebou a po ruce řadu věcí, od plínky až po svačinu. Tašky jsou uzpůsobeny tak, aby se daly připevnit na kočár i nosit samostatně. Další část sortimentu značky LÄSSIG tvoří tašky a kufříky pro děti, dětské nádobíčko, dětské deky či cestovní podhlavníky. Třetí skupinu pak představují šátky pro děti, kojicí šály či pásy na těhotné bříško.

Značka Klepněte pro větší obrázekLÄSSIG, s německým názvem vyjadřujícím ‚casual‘ styl, přináší krásné a funkční produkty, které umějí být jak vysoce elegantní, tak zároveň sportovní a veselé. V každém případě však prakticky řešené! Vyzdvihněme třeba důraz na organizované a přehledné vnitřní uspořádání u kabelek a tašek. Výrobce se při vývoji nových produktů – pro ženy, muže a děti – nechává inspirovat v ulicích a na cestách po celém světě. Značka je v každém případě svěží a mladistvá, s důrazem na detailní provedení a funkčnost. Základním principem výroby je navíc environmentální přístup. Při výrobě produktů značky Lässig se nikdy nepoužívají látky typu PVC, nikl, azo barvivo, kadmium a ftaláty. Výroba jde cestou recyklovaných materiálů a organické bavlny se zásadou trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů.

Kabelky, u kterých byste neřekli, že se v nich skrývá dětská plínka či lahvička s pitím!Klepněte pro větší obrázek

Sortiment lze roztřídit do tří základních kategorií, které se dále člení dle účelu použití, designu a módních stylů. Nejširší řada 4FAMILY zahrnuje různé druhy dámských a pánských tašek přes rameno typu messenger, kabelky, brašny, batohy, pouzdra na doklady, obaly na lahve, taštičky na dudlíky, pouzdra na pleny. Všechny typy tašek jsou vnitřně šikovně uspořádané, aby usnadnily pobyt s malým dítětem na cestách, najdete v nich třeba voděodolné kapsy, termoobal na lahev a řadu praktických přihrádek. K upevnění na kočár poslouží připevňovací pásky. Na druhou stranu je však díky stylovému designu bez obav užijete i v době, až dítko odroste. Dále stručně představme řadu 4KIDS s nabídkou dětských tašek, kufříků a batůžků, setů dětského nádobí, dek či cestovních polštářků s motivem zvířátek. Třetí skupinou je TEXTIL, kde se skrývají kojicí šály, pásy na těhotné bříško a multifunkční dětské šátky.


Konkrétní tip!

Messenger taška s vyměnitelným předním dílem

Z široké nabídky produktů značky Lässig si blíže představme model Messenger Bag z řady 4Family Casual. Univerzální a praktický formát tašky nabízí přehledné vnitřní uspořádání. Uvnitř najdete složenou voděodolnou přebalovací podložku, izolovaný a vyjímatelný držák naKlepněte pro větší obrázek lahev, voděodolnou kapsu či přihrádky na přesnídávky a jiné dózičky. Taška má výškově nastavitelný ramenní pás a lze ji připnout na kočárek. Velmi zajímavá je také možnost výměny předního dílu se vzorem. V nabídce je celá řada motivů, nejen dámských, ale i unisexových a pánských.

Taška má rozměry 36,5 × 14 × 31,5 cm (1,14 kg) a je vyrobena ze 100% polyesteru.

Doporučovaná prodejní cena 1870 Kč.

Babypoint, s. r. o., www.babypoint.eu


Klepněte pro větší obrázek

Pro více informací o produktech značky Lässig navštivte www.lassig-fashion.cz, www.babypoint.eu nebo na Facebooku Babypoint.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články