Tak trochu jiné spaní

Není postel jako postel, kdo má rád originalitu, ten by měl tradiční postel vyměnit třeba za "ptačí hnízdo" nebo spaní pod hvězdami a pro děti můžete zvolit stan nebo zavěšenou trampolínu.
Tak trochu jiné spaní

Spánek téměř jako pod hvězdami si můžete užít v bílé posteli z dílny ruské designérky Natalie Rumyantsevy. Ale hvězdné nebe nad hlavou není všechno, co tohle netradiční spaní nabízí. Ke spánku vás ukolébá příjemná vůně z vestavěného rozprašovače a také hudba ze zabudovaného audio systému. Postel vás nejen uspí, ale také vzbudí, protože v sobě ukrývá i budík. Tahle postel se zkrátka postará o vaše pohodlí se vším všudy. Zatím si však na ní musíte nechat zajít chuť, protože existuje jen několik neprodejných kousků. Ohlas je však tak veliký, že Natalia slibuje co nejdříve začít uspokojovat požadavky zákazníků a pustí se do větší výroby. 

Klepněte pro větší obrázek

Jako v ptačím hnízdečku se budete cítit v téhle zajímavé posteli vystlané velkými polštáři. Zvláště děti se tam rády zavrtají.

Klepněte pro větší obrázek

Stanové spaní děti milují. Vytvořit takovýhle stan v pokoji je hračka a uvidíte, že to vaše ratolesti ocení. Mají tu totiž příjemné soukromí.

Klepněte pro větší obrázek

Houpací postel vás ke spánku krásně ukolébá nebo jí můžete využít jen jako odpočinkové místo. Pohoupat se totiž chtějí všichni, nejen děti. Postel můžete vytvořit i ze staré trampolíny, musíte ji jen pořádně uvázat a měkce vystlat. 

Klepněte pro větší obrázek

Přiděláte-li ke spodnímu patru palandy dveře, rázem je na světě malé soukromé útočiště, kam se děti rády schovají. Je to jednoduché a efektní.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články