Sníh z bílků za 60 vteřin? Ano, jde to!

Dokážete si představit svou kuchyni bez šikovného ručního mixéru? Unavuje vás dlouhá příprava pokrmu pro vaši rodinu? Seznamte se s unikátní novinkou od značky Moulinex: ručním mixérem Powermix.
Sníh z bílků za 60 vteřin? Ano, jde to!

Ten je jediným mixérem na trhu s nakloněnou rotační mísou, díky níž zpracujete rychle a efektivně velké množství ingrediencí.

Co čekáte od moderního pomocníka v kuchyni? Rychlost, spolehlivost, univerzálnost a samozřejmě i něco navíc, co jiné konkurenční spotřebiče nenabízejí. Řada ručních mixérů Powermix toto tvrzení splňuje beze zbytku a navíc je vybavena nakloněnou rotační mísou o objemu až 3,3 l. Výhoda pro vás? Všechny ingredience se tak mohou soustředit do jednoho místa a díky tomu zvládnete zpracovat i malé množství surovin bez problémů.

Sníh z bílků za 60 vteřin! 
Ruční mixér Powermix Moulinex HM617 vás potěší nejen designem, ale také praktickými funkcemi. Pokud často používáte při přípravě pokrmů bílky, pak jistě oceníte, že právě tento model je dokáže našlehat bleskovou rychlostí – stačí mu k tomu pouhých 60 sekund! Mixér samozřejmě zvládne i mnoho dalších činností, ať už potřebujete našlehat lehké piškotové nebo poněkud hutnější těsto na kynuté koláče a knedlíky. Rovněž dokáže připravit čerstvé ovoce třeba na koktejl nebo nasekat zeleninu do omáček a polévek.

A co vše mixér Moulinex Powermix HM617 umí a co má za příslušenství?

- nový minisekáč 500 ml s protiskluzovou podložkou, která zároveň funguje jako víko pro uchovávání potravin

- 2 šlehače

- 2 hnětací háky

- 5 rychlostí a turbo rychlost navíc

- odměrná mixovací nádoba 600 ml

- ponorný mixér

- šlehače a háky můžetemýt v myčce nádobí

- 500W – nejvýkonnější mixér na trhu

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články