Slavné ženy cvičí jógu na zvláštních místech

Modelky Gisele Bundchen, Naomi Campbell a Miranda Kerr, nebo třeba zpěvačka Lady Gaga se pustily do propagace jógy zajímavým způsobem. Fotí samy sebe při cvičení na netradičních místech s snímky věší na sociální sítě.
Slavné ženy cvičí jógu na zvláštních místech

Manželka herce Aleca Baldwina Hilaria, která pracuje jako instruktorka v newyorském studiu jógy, cvičí opravdu všude. Některé její snímky, například kde cvičí na kolejích, si vysloužily kritiku i ostatních milovníků jógy. „Chce se jen zviditelnit, o propagaci jógy vůbec nejde," zlobí se jeden z kritiků. Hilaria se samozřejmě brání. „Snažím se na jógu upozornit, nejde o mě, ale o ni. Moje rada všem, kteří mě kritizují je: Vezměte si podložku, dýchejte a uvolněte se tak, až se ve vaší duši rozhostí mír. Skutečný milovník jógy nikoho nekritizuje," vzkázala. Její slova podpořila i krásná modelka Gisele Bundchen, která na internet pověsila své fotografie při cvičení v bazénu, na pláži nebo doma vedle své roční dcerky. A přidaly se další známé ženy. Jejich snímky, jak cvičí asany na nejrůznějších místech, zaplavily internet. „Chceme na jógu upozornit, na její příznivý vliv pro každého v téhle uspěchané době. Pojďme se zastavit a zklidnit své tělo i ducha," přidala se k Hilarii modelka Miranda Kerr. Nepřidáte se? Jóga je příjemným a duchu i tělu prospěšným cvičením a je vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. Ale o tom zase v jiném článku...

Klepněte pro větší obrázek

Hilaria Baldwin, která odstartovala vlnu fotografií slavných žen cvičících jógu na neobvyklých místech, se nechala vyfotit i na kolejích. S tímhle místem bychom si, ve světle nedávných českých bulvárních událostí, dovolili nesouhlasit.

Klepněte pro větší obrázek

Krásná modelka Gisele Bundchen chodí cvičit jógu zásadně ven a tohle splynutí těla a ducha s přírodou všem vřele doporučuje.

Klepněte pro větší obrázek

Miranda Kerr přičítá právě józe fakt, že se po porodu syna (tatínkem je herec Orlando Bloom, ale pár žije odloučeně) dostala rychle zpátky do formy a dnes je opět ozdobou módních přehlídek a titulních stránek. Vyfotit se nechala ve vyhlášeném newyorském baletním studiu.

Klepněte pro větší obrázek

Lady Gaga relaxuje po náročných koncertech právě jógou.

Klepněte pro větší obrázek

Modelka Naomi Campbell už není nejmladší, ale přesto je ohebná tak, že by jí to o dvacet let mladší ženy mohly závidět. Prý je to právě díky józe, i když nevíme, jestli cvičení právě na přídi lodi je to pravé klidné prostředí.

Klepněte pro větší obrázek

Hilaria si pro cvičení jednotlivých pozic vybírá opravdu zvláštní místa.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články