Slavné a těhotné

Vedle vévodkyně Kate, kolem jejíhož porodu je nejvíce světového povyku, čekají miminko i další známé dámy. Mimochodem, všimněte si, že většina nastávajících maminek je starší třiceti let. A pak že je po třicítce na dítě pozdě…
Slavné a těhotné

Halle Berry (46) – Kakaová kráska, která porodí sestřičku nebo bratříčka své pětileté dcerce Nahle, je v šestém měsíci a těhotenství jí sluší. Tatínkem očekávaného potomka je o rok starší herecký krasavec a bývalý přítel zpěvačky Kylie Minogue Olivier Martinez, s nímž randí už od roku 2010. Přestože se Halle dušovala, že se už nikdy nechce znovu vdávat, nakonec potřetí do stejné řeky přece jen vstoupila. Láska je láska. V březnu letošního roku tak zamilovaný pár oznámil svatbu a ta se pod přísným utajením odehrála 14. července na francouzském zámku Château des Condé. Novomanžel je Francouz a Halle zemi galského kohouta miluje, proto tedy svatba na hony daleko od amerických břehů. Přejeme Halle, aby to bylo do třetice manželství šťastné a poslední.

Klepněte pro větší obrázekZara Phillips (32) – První vnučka královny Alžběty II. Zara oznámila před nedávnem, že se v Buckinghamském paláci mohou těšit na druhé pravnouče. Po Kate Middleton a princi Williamovi se tak Zara a její manžel, ragbyový hráč Mark Tindall, postarají královně o další zpestření královského života.

Klepněte pro větší obrázekKate Winslet (37) – Oscarová kráska z filmu Titanic pořídila každému svému dítěti jiného tatínka. Teď má tedy třetího manžela a očekává narození třetího potomka. Miminko by se mělo narodit koncem roku a otcem je synovec miliardáře Richarda Bransona Ned Rocknroll. Pár se seznámil v roce 2011 v Karibiku a hned od první chvíle prý bylo jasné, že spolu založí rodinu. Teď se jim to tedy splní.

Klepněte pro větší obrázekVictoria (29) – Česká zpěvačka s exotickými kořeny čeká své druhé dítě. S partnerem, o čtrnáct let starším Thomem Blythem, mají už tříletého syna Davida. Bříško jí začalo růst už ve třetím měsíci, ale na rozdíl od svých kolegyň, které se ho snaží schovávat, co to dá, se s ním už od dubna chlubila i v těsných šatech.

Klepněte pro větší obrázekFergie (37) – Zpěvačka skupiny Black Eyed Peas čeká první dítě se svým manželem, hercem Joshem Duhamelem. „Já, Josh a miminko = tři!" pochlubila se Fergie na sociálních sítích. Fergie a Josh jsou manželé už od roku 2009, ale dítě dlouho odkládali kvůli pracovním závazkům. Zdá se, že teď ale nastal ten správný čas.

Klepněte pro větší obrázekJennifer Love Hewitt (34) – Tmavovlasá hollywoodská hvězda čeká své první dítě s přítelem, hercem Brianem Hallisayem. Vždycky štíhlounká herečka patří k těm ženám, které v těhotenství přibírají mílovými kroky. „Moje postava je teď souměrná. Vypadám jako sud. Mám velké břicho, stejně velký zadek, obří prsa i stehna," zhodnotila se sebekriticky, ale zřejmě si z toho moc nedělá. „Budu prostě muset zase chodit do posilovny, co se dá dělat," povzdechla si.

Klepněte pro větší obrázekMarta Jandová (38) – Temperamentní zpěvačka se dočká miminka každým dnem. „Mám břicho jako almara," postěžovala si s humorem na sociální síti. Těhotenství se neobešlo bez komplikací, a tak si Marta po dvaceti letech nepřetržité práce dopřála nucený odpočinek. „Začala jsem plést, háčkovat, a dokonce se učit italsky." Otcem dítěte je gynekolog Miroslav Verner.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články