SEZNAM NOVÝCH PŘEDPLATITELEK BETYNKY, KTERÉ DOSTANOU DÁREK

Děkujeme za zájem, se kterým jste se hlásily jako nové předplatitelky Betynky. Během prvních dnů se vás přihlásilo tolik, že počet zájemců o předplatné několikrát převýšil množství hraček. Moc nás mrzí, že jsme některé z vás zklamali, ale věříme, že zájem o náš časopis neztratíte. Přinášíme vám nové rubriky, novou grafiku, více stran za původní cenu a další změny v obsahu Betynky budou následovat! Vaše redakce
SEZNAM NOVÝCH PŘEDPLATITELEK BETYNKY, KTERÉ DOSTANOU DÁREK
JMÉNOMĚSTO
Pavla Sadilová Praha 10
Miroslava Rousová Praha 15
Kateřina Dopitová Praha 1
Hana Cohen Šašková Praha 2
Hana Kopecká Praha 4
Ing. Marie Klimentová Praha 4
Šárka Bílková Praha 4
Andrea Kocanová Praha 4
Lenka Kohoutová Praha 4
Ing. Martina Koutská Praha 4 - Šeberov
Mirka Jírovcová Praha 4 - Háje
Nikola Puková - Ježková Praha 4
Jarmila Rosecká Praha 5
Mgr. Michaela Lišková Praha 6 - Suchdol
Ludmila Šípová Praha 6
Silvia Bobalová Praha 7
Priska Krejčí Praha 7
Michaela Balušíková Praha 8 -Troja
Gabriela Koudelová Praha 8
Monika Husáková Praha 9
Radka Krejcarova Praha 9
Jana Káčerková Praha 9 - Letňany
Adéla Hanušová Brandýs nad Labem
Naďa Špačková Úvaly
Barbora Somerová Sibřina
Jaroslava Kloudová Vestec
Zuzana Kempná - Zeithammer Praha - Jesenice
Ivana Malcová Jesenice
Mgr. Jan Rus Roztoky
Barbora Urbanová Velké Přílepy
Jitka Padyásková Jílové u Prahy
Marie Rajská Jílové u Prahy
Alice Horká Jílové u Prahy
Hana Podlipská Sedlčany
Olga Landovská Hýskov
Anežka Bubnová Žebrák
Jaroslava Amlerová Rakovník 1
Veronika Škubalová Lubná
Eva Matoušková Kladno
Dagmar Gumanová Kladno
Markéta Zrubecká Velvary
Gabriela Andrlová Dolní Beřkovice
Simona Novotná Neratovice
Ivana Weintrittová Kralupy nad Vltavou
Jana Nováková Kolín
Jitka Rajdlová Vlkaneč
Veronika Tošková Milovice
Alena Hášová Milovice 2
Natálie Vágnerová Milovice 2
Štěpánka Jankovičová Plzeň
Andrea Kheilová Plzeň - Křimice
Jitka Feklová Štěnovice
Jana Petříčková Hrádek
Martina Vaňková Cheb
Lenka Klepáčková Nová Role
Gabriela Veselá České Budějovice
Bc. Kateřina Kučerová České Budějovice
Mgr Šárka  Alinová České Budějovice
Romana Brabcová Zliv
Michaela Kadlecová Dolní Bukovsko
Květoslava Kadrnožková Dačice
Andrea Jandová Kaplice
Hana Růžičková Prachatice
Světlana Naumová Volary
Marcela Zůzová Ústí n.Labem-Krásné Březno
Michala Dumčáková Ústí nad Labem
Jana Turková Tisá
Vanda Havlíčková Úštěk
Dagmar Klimentová Straškov
Ilona Šeráková Litoměřice
Jitka Zvoníková Krupka
Václava Bláhová Duchcov
Vladimíra Kavecká Lom
Ilona Hlavatá Litvínov
Jana Karasová Žatec
Irena Wasserbauerová Louny
Jitka Faloutová Liberec 14
Lenka Menzelová Liberec 15
Magda Víchová Hrádek nad Nisou
Martina Kohoutková Nový Bor
Kateřina Illková Hradec Králové
Michael Vacek Hradec Králové 3
Monika Dufková Hradec Králové 12
Lucie Rakoušová Turnov
Jiří Fiedler Lomnice nad Popelkou
Michaela Paříková Přepeře
Marie Dekovová České Meziříčí
Ing. Natálie Krpatová Pardubice
Jaroslava Bořková Pardubice
Jana Seidlová Pardubice
Leona Chvojková Pardubice
Zita Spitzerová Holice
Dita Folbergerová Rudník
Denisa Davidíková Chotěvice
Hana Vágnerová Dvůr Králové
Gertruda Frydrychová Náchod
Jana Šrollová Nové Město nad Metují
Petra Doležalová Machov
Monika Valterová Machov
Jitka Korotvičková Česká Třebová
Iveta Fendrichová Orličky
Karin Durchánková Žamberk
Lenka Hájková Žamberk
Martina Klímová Polička
Dana Bělohlávková Havlíčkův Brod
Gabriela Račáková Štoky
Zdeňka Poláčková Jihlava
Martina Holíková Brno
Andrea Vlachová Brno
Eva Osvaldová Brno - Bohunice
Bc. Renata Kolková Brno
Iveta Michnová Brno
Magda Blaschová Zbyšov
Jana Šablická Vranov
Dana Šprynarová Znojmo
Hana Bekečová Znojmo
Erika Matějková Třebíč
Ivana Michálková Třebíč
Josef Jurný Blansko
Jana Mikulášková Blansko
Iveta Kyzlinková Blansko - Klepačov
Kateřina Galeková Nesovice
Lucie Kneslová Nesovice
Jarmila Uhlířová Břeclav - Ch. N. Ves
Klára Tručková Mikulov
Renata Sedláková Ostrava
Lenka Gavlovská Ostrava 3
Veronika Šušková Ostrava - Poruba
Jana Tomalová Ostrava - Poruba
Simona Nováková Havířov - Město
Bc. Hana Čajánková Frýdek - Místek
Monika Neuwirthová Šenov
Andrea Szymeczek Trinec
Marta Randusová Nový Jičín 1
Bronislava Marušáková Opava Jaktař
Veronika Hejduková Žimrovice
Markéta Schneiderová Štítina - okr. Opava
Klára Menšíková Hranice
Bc. Petra Proksová Vsetín
Petra Haluzová Zlín
Kateřina Luňáková Zlín
Mgr.  Lucie Gajdůšková Zlín 4
Bc. Ivana Marešová Olomouc
Ivana Motyková Šumperk
Tomáš Karabina Šumperk
Lucie Novotná Jablonec nad Nisou
Bc. Šárka Ondráčková Tišnov
Gabriela Jirásková Most
Eva Veselá Praha 5
Barbora Šindlerová Odry
Lada Kučerová Plzeň
Jana Pondělíčková Ostrava 2
Martina Kalivodová Varnsdorf
Markéta Novotná Choceň
Hana Medunová Most 1
Jana Spolková Mnichovo Hradiště
Jitka Boháčková Rajhrad
Jana Prokešová Praha 5
Gabriela Hajšmanová Plzeň
Ivana Pácová Votice
Zuzana Wrbková Ludgeřovice
Kateřina Šostoková Orlová - Lutyně
Dagmar Řešetková Uherský Brod
Veronika Kapounová Rokycany
Gabriela Chytilová Praha 8
Martina Bursíková Sedlčany
Dis. Barbora Doležálková Sezimovo Ustí Ii
Helena Dvořáčková Ostrava -  Poruba
Monika Herzová Batelov
Alena Chmelíková Praha 5
Jana Vítová Velké Poříčí
Hana Trnková Kocourková Praha 3
Renáta Kožená Jirkov
Klára Varna Kraslice
Pavla Loudova Kadan
Ing. Lucie Kalusová Frýdek - Místek
Anna Ježová Chomutov
Hana Juríčková Uhl.Janovice
Rudolf Mikota Cheb
Dipl. ek. Kateřina Velíseková Napajedla
Andrea Novotná Praha 8
Marcela Andělová Podbořany
Petra Lorencová Polička
Mgr. Kateřina Kubrichtová Praha 10
Petra Lisecová Plzeň
Pavla Peková Praha - Uhříněves
Daniela Fraňková Tetčice
Šárka Medlíková Dvůr Králové nad Labem
Luboš Budil Mýto
Ivana Kopřivová Teplice
Kateřina Vavrouchová Brno
Barbora Bláhová Černošice
Petra Kořenářová Kladno
Lucie Horáková Nymburk
Stanislava Záhrobská Plzeň
Martina Pavlíková Přerov
Irena  Šafaříková Lysá/Labem
Dana Baránková Kravaře
Markéta Boudová Plzeň
Miroslava Kuželová Smolné Pole
Jana Frková Ostrov
Eva Zderčíková Strání
Pavla Hlavničková Pardubice
Karolína Bubeníková Košťálov
Eliška Nejmanová Dobruška
Gabriela Siegmundová Mor.Ostrava
Kamila Soldátová Český Krumlov
Ivana Reiberová Varnsdorf
Jana Dundová Hradec Králové
Dominika Vrátná Louny
Klára Kopecká Pardubice
Anna Jechová Benešov u Prahy
Jana Vojtovičová Frýdek -Místek
Hanka Jančárková Most
Dana Bolková Frýdek-Místek
Ivana Schwanzerová Brno
Soňa Mamiňáková Vyškov
Zdeňka Fialová Praha 1
Dagmar Spisarová Slavkov u Brna
Gabriela Horáková Napajedla
Petr Šíp Zábřeh
Miroslava Nováková Voďnany
Jana Neradová Praha 4
Hana Rutarová Rychvald
Veronika Sedláčková Votice
Lenka Bláhová Ostrava - Jih
Matěj Budoš Nová Bystřice
Ivana Miličková Olomouc
Petra Píchlová Jablonec n/N.
Veronika Havlíčková Havlíčkův Brod
Zuzana Jurajdová Hory  p.Jenišov
Veronika Balcarová Teplice
Andrea Kozáková Ostrava - Kunčičky
Petra Minárková Fulnek
Tadeáš Peska Vyškov
Mirka Pešková Červená Řečice
Marie Klášterková Loket
Jaroslava Mužíková Brno
Dominik Kamidra Hranice
Dominika Pecková Praha 9
Hedvika Fuchsová České Budějovice
Jan Popper Praha 9
Petra Kučerová Mšec
Hana Skalická Luže
Mgr.  Petra Cieslarová Karviná - Ráj
Josef Nebesář Vlašim
Ing. Vladěnka Janečková Jesenice
Veronika Kousalová Semily
Lucie Jozefusová Strahovice
Hana Bartáková Velké Poříčí
Martina Šulcová Ml.Boleslav
Eva Plíhalová Praha 4 - Újezd u Průhonic
Leona Machová Jalubí
Ing. Julija Círková Štěpánovice
MUDr. Lucie Ivánková Držovice - Prostějov
Markéta Kubíčková Kladno
Mgr. Martina Švédová Plumlov
Mgr. Kamila Faruzelová Ostrava - Hrabůvka
Jitka Kárychová Nymburk
Renata Burová Třinec
Lenka Vaňková Ostrava - Muglinov
Jitka Cagášková Uhřice
Natálie Bočková Bolatice
Michaela Nevečeřalová Česká Lípa
Jaroslav Sýkora Brno
Dora Vojáčková Černošovice
Zuzana Škvorová Praha 6
Kateřina Trejtnarová Praha 3
Petra Jirkovská Praha 5
Lenka Vondřejcová Dobruška
Hana Tomková Olomouc - Droždín
Marcela Duchoňová Domažlice
Jaroslava Hanzalíková Hostivice
Dana Jahodová Velký Borek
Jarmila Ronová Šestajovice
Lenka Tomášková Uničov
Marta Kyselá Šumvald
Jana Polívková Plzeň
Ing. Kateřina Dvořáková Ostrava
Pavla Knolová Rudná
Gabriela Čapková Cvikov
Mudr Kateřina Gvuzdová Havířov
Eva Vašková Děčín I.
Romana Svobodová Baška
Lucie Tichá Měnín
Michaela Chramostová Kutná Hora
Gabriela Chotašová Hodonín
Taťána Nováková Praha 9
Anna Karásková Ostrava
Ing. Taťána Králíčková Olomouc
Jitka Hermanová Brno
Mgr. Zuzana Debefová Jihlava
Markéta Stránská Brno
Silvie Cupáková Brno
Kamila Borková Ostrava - Petřkovice
Linda Vančová Most
Jitka Vondráková Praha 4 - Lhotka
Iveta Marková Rokycany
Bc Julie Antošová Milovice
Martina Růžičková Slaný
Monika Dupalová Týn n.Vltavou
Hana Dražanová Praha 6
Ing. Veronika Bašková Praha 8
Hana Chmátalová Zeleneč
Jarmila Sladká Třebíč
Jarmila Halmová Hustopoče
Jana Tesárková Nová Bystřice
Kateřina Reinbergová Pardubice
Pavla Drobiszová Uherské Hradiště
Ludmila Tomanová Hranice
Hana Němcová Louny
Ing. Ilona Kapounová Kojetín
Michaela Pokorná Kyšice
Pavla Schmidtová Klatovy
Markéta Hynčicová Hranice
Aneta Katrušáková Hošťálková
Kateřina Bláhová Liberec
Daniela Tomajerová Kdyně
Andrea Scharfová Zlív u ČB
Hana Tomášková Odolena Voda
Bronislava Barošová Valašské Meziříčí
Pavla  Bernaciková Brno - Kamenný vrch
Dušan Indrák Olomouc
Radek Komenda Hrušovany n.J
Barbora Lišková Opava
Zdenka Tůmová Jilemnice
Věra Peřinová Slatiňany
Ing. Kateřina Stupková Kunín
Jana Glumbíková Ostrava
Petra Prchlíková Břidličná
Bc. Petra Morvai Děčín IV
Kateřina Matemischová Jinočany
Marcela Böhmová Jablonné n. O.
Lucie Černošice
Pavlína Šimáčková Praha 4
Klára Lukášová Tábor
Marie Jordánová Znojmo
Simona Poštová Rakovník
Kateřina Vilamová Praha 9
Alena Filipová Albrechtice nad Orlicí
Martina Zálišová Česká Skalice
Ivana Vařeková Uničov
Lenka Pavelková Štítina
Miroslava Tůmová Teplice
Lucie Collerová Štestí
Kateřina Löffelmannová Praha 6 - Ruzyně
Šárka Hotová Chodov
Pavla Řezníčková Praha 4
Jana Korejčíková Praha 8
Iva Šimůnková Ostrava 3
Markéta Kubešová Jesenice - Zdiměřice
Renata Zárožňová Praha 3
Iva Slavíčková Louny
Jaroslava Mrázková Praha 9
Zuzana Šašková Peruc
Denis Barčák Praha 4
Anna Pospíšilová Ostrava
Petra Nečasová Zlín
Dagmar Hašová Valašské Meziříčí
Patrik Kouřil Brno
Marcela Borníková Kralupy nad Vltavou
Milada Ulrichová Praha 5 - Jinonice
Monika Němčíková Ostrava
Pavla Hamouzova Cholina
Zdeňka Honomichlová Cheb
Dita Fajbíšová Ostravice
Naděžda Škutová Jirkov
Markéta Roškotová Vrané n/ Vltavou
Vendula Matysová Praha 7
Petra Keplová Mirošov
Lenka Hejdová Leskovice
Romana Bučková Nová Cerekev
Marcela Medová Herálec
Zuzana Dvořáková Brno - Venkov
Martina Maurerová Polešovice
Ing. Monika Sejková Praha 10
Vendula Kuffnerová Otvice - Jirkov
Tomáš Gajdoštín Nový Malín
Lucie Říhová Praha 4 - Modřany
Věra Marková České Budějovice
MUDr. Viktória Jacinová Kroměříž
Petra Trávníčková Šardice
Jaroslava Dvořáková Železný Brod
Olga Kořenková Vsetín
Lucie Lehká Železná Ruda
Jarmila Strnadová Ústí nad Labem
Jaroslava Minaříková Vyškov
Monika Rambová Horoměřice
Petra Morávková Ústí nad Orlicí
Irena Dušková Týnec nad Sázavou
Eva Hlavínová Praha 6 - Řepy
Lucie Janíková Veslí n.Mor.
Radka Skřičiková Valašské Meziříčí
Zdena Uhlířová Týniště nad Orlicí
Monika Lorencová Zlín
Michaela Čermáková Libčice nad Vltavou
Radka Lichtenbergová Chomutov
Iveta Novotná Železný Brod
Jana Hůlová Zvěřínek
Jolana Matějková Světlá nad Sázavou
Mgr.  Simona Krytinářová Praha 8
Petra Kunešová Spálené Poříčí
Dagmar Stiebrová Hodslavice
Zdeňka Malá Kroměříž
Simona Hladíková Čimelice
Dana Vokušová Liberec 8
Zdeňka Mullerová Milevsko
Petra Hodrová Praha 4
Monika Kubešová Havlíčkův Brod
Radka Kubešová Havlíčkův Brod
Natalie Doležalová Ostrava
Ilona Přikrylová Blansko
Ivana Machů Újezd u Valašských Klobouk
Barbora Dvořáková Praha 5
Pavla Vrbková Třebíč
Šárka Rokosová Velké Přítočno
Renáta Nedbalová Hostivice
Kateřina Plicková Praha 5
Mirka Mourečková Chyňava
Kateřina Zajícová Plzeň
Michal Hamák Batelov
Marcela Kumpanová Sezemice
Petra Lipková Osek u Duchcova
Olga Bauerová Brno
Jitka Jirásková Police nad Metují
Jaroslava Mrozková Praha 4
Lucie Hladíková Tanvald
Iveta Čížková Káraný
Irena Šťastná Kladno
Ludmila Příhodová Vsetín
Marie Škantová Klatovy IV
Alena Tůmová České Budějovice
Vladimíra Balšánková Praha 9 - Střížkov
Hana Gellnerová Praha 5
Markéta Dražná Velké Losiny
Michaela Divišová Praha 10
Andrea Kalivodová Humpolec
Martina Kárníková Zlín - Příluky
Hana Klvačová Mikulov
Monika Palounková Bakov nad Jizerou
Lucie Spoustová Praha 6 - Dejvice
Alice Pleskačová Praha 5
Blanka Zemanová Vlkava
Hana Synková Praha 9
Šárka Mašková Tanvald
Romana Křesťanová Rudná u Prahy
Hana Hellebrandová Kladno 4
Jitka Šídová Prachatice
Jana Veselá Brno
Kristýna Křížová Praha 6
Štěpánka Bečvářová Komárov
Zdeňka  Pelíšková Milovice, Mladá
Petra Poláčková Jaroměř - Josefov
Martina Hodíková Dolní Jirčany
Svatava Poschlová Plzeň
Magdaléna Kokešová Praha 9 - Újezd nad Lesy
Martina Pazderová Domažlice
Tamara Jelínková Hodonín
Pavlína Dembkovská Jindřichov
Markéta Nádvorníková Praha 4 Chodov
Pavla Bučková Havírov
Anita Štočková Trutnov
Jindřiška Vlčková České Budějovice
Adéla Elbel Brno
Lada Rindová České Meziříčí
Jitka Krásná Kutná Hora
Michaela Holasová Úvaly
Jana Pernicová Zubří
Renata Seifertová Most
Kateřina Šimíčková Praha 6
Alžběta Červená Jeseník
Helena Sejrková Otrokovice
Klára Vaňasová Nové Strašecí
Marie Valentová Chodov
Ivana Macková Praha 10
Martina Zehleová Praha 4 - Krč
Jana Vítovcová Plzeň
Dita Špetlová Náchod
Martina Humplová Praha 7
Renata Stočesová Příbram I
Jana Grmelová Lipník nad Bečvou
Petra Bolečková Brno
Martina Bíbová České Budějovice
Věra Tůmová Milevsko
Štěpánka Novotná Hřebeč
Alice Kvardová Přerov
Marcela Krajčová Lukoveček
Marcela Kvízová Praha 9
Markéta Slavíková Kolín 2
Věra Sekyrová Karlovy Vary
Ivana Kouklová Praha 8 - Bohnice
Pavlína Přenosilová Kutná Hora
Simona Michalczyková Ostrava 3
Jitka Němcová Praha 5
Kateřina Bártová Plzeň
Kristýna Brunclíková Krakovany
Michaela Willheimová Roztoky
Pavel Jelen Praha 9 - Hloubětín
Daniela Šimšová Praha 5
Markéta Lesová Zlechov
Petra Červinková Rychnov nad Kněžnou
Jana Nováková Olomouc
Leona Indráková Kojetín
Lucie Schejbalová Rumburk
Zuzana Melicharová Kralupy nad Vltavou
Markéta Šnejdová České Budějovice
Dana Kuchaříková Třebíč
Dana Hammerová Nové Město na Moravě
Michaela Horáčková Kuřim
Marcela Silná Kroměříž
Kateřina Lejdarová Lázně Bělohrad
Milena Jakeschová Ústí nad Orlicí
Leona Salvetová Slavičín
Kateřina Fránová Třemošná
Jarka Valová Praha 10
Adriana Chudíková Brno
Pavlína Haltmarová Štíty
Kateřina Krejčiříková Zlín

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře