Pusťte podzim do svých ložnic a nechte je rozzářit barvami přírody

Když venku řádí dešťové plískanice a vítr nepříjemně ošlehává vaše tváře, neexistuje nic lepšího, než se zachumlat do báječně vyhřáté postele. (Úvodní foto: Carré Blanc)
Pusťte podzim do svých ložnic a nechte je rozzářit barvami přírody

A když budou přikrývky navíc povlečené v ložním prádle s uklidňujícími přírodními motivy, tak si pak v teple domova můžete připomenout i světlé stránky podzimu. Těmi jsou například jemně hřející slunce, listí romanticky šustící pod nohami a příroda zářící barvami. Objevte pro svou ložnici nové dezény povlečení Matějovský, které jsou inspirovány tímto krásným obdobím.

Klepněte pro větší obrázek

Právě nevšední krásy podzimu se staly inspirací pro nové dezény povlečení, které vzniklo ve spolupráci s předními designérskými studii ve Francii. Díky spojení kvalitního materiálu a technologie tisku reaktivními barvami si nyní můžete vychutnat nevšední a zároveň luxusní zážitek ze spánku. Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu bavlna deluxe, který vás nejen hezky zahřeje, ale díky své jemnosti také pohladí na těle.

Klepněte pro větší obrázek

Více na www.matejovsky-povleceni.cz nebo www.facebook.com/povlecenimatejovsky

Podzim plný nádherných barev, které vytvářejí neodolatelné scenérie všude kolem nás je zřejmě opravdu inspirativní. Odlesky spadaných listů, oranžové a červené květy či pestrobarevná orientální koláž – kolekce povlečení, ručníků a županů Carré Blanc pro sezonu podzim/zima nenechá zaručeně nikoho chladným.

Klepněte pro větší obrázek

Veškeré povlečení lze doplnit také ručníky a župany se stejnými motivy. Na své si přijdou i milovníci decentních vzorů a potisků, nová kolekce od Carré Blanc nabízí také povlečení, ručníky a župany Satine v lomeném bílém odstínu s motivy květinových listů či elegantní povlečení Louison poseté křehkými peříčky, které se na postel snášejí jako měkké vločky.

Klepněte pro větší obrázek

Více na www.carreblanc.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články