Připravte na léto i svůj botník

Jakmile se ohlásí léto, nebudete už potřebovat ochranné vrstvy. Zatoužíte pocítit slunce, písek a lehký vánek až na špičkách prstů. Proto se zbavte všeho, co vás tíží, a užijte si prázdninovou sezónu do posledního dechu.
Připravte na léto i svůj botník

Ve zdánlivě nenápadných Dainty značky Converse je snadné zlehka si vykračovat, i když se člověku začnou zapalovat lýtka, a až bude čas ukázat trochu víc kůže, jsou tu žabky Sandstar téže značky. Tak nechte písek, ať se vám prosívá mezi prsty.

Odlehčené modely Dainty jsou vyrobeny z tenkého plátna, které snadno propustí vodu i vzduch, a nesou tlumené barvy, snadno kombinovatelné se vším, co se vám povede napěchovat do příručního zavazadla. Budou těmi pravými společníky za teplých letních večerů i horkých dní.

Novinkou letošní kolekce jsou pak žabky Sandstar, u kterých lze původní tenisky Chuck Taylor rozpoznat jen díky tvaru podrážky a nezaměnitelné pěticípé hvězdě. Jsou vyrobeny ze speciálně vyvinutého materiálu EVA, který nikde netlačí ani nedře, a jsou tak pohodlné, že v nich bez obav můžete prochodit celý den.

Klepněte pro větší obrázek

„Letní Conversky skutečně evokují prázdniny, grilovačky, hudební festivaly a vůbec všechno, co si člověk dokáže spojit s prázdninami. Je vidět, že stačí málo, aby se jedny a ty samé tenisky neustále proměňovaly podle momentální nálady, příležitosti a ročního období. A to nás na nich baví nejvíc,“ říká marketingová manažerka Converse Lucie Holíková.

Tak obujte kecky z letní kolekce a vyrazte ven! Do sluncem rozpálených ulic města, do parků, na hřiště nebo na procházku s kočárkem. Buďte připraveni vyrazit kamkoli. V Converskách z nové kolekce strávíte léto jen s jedinou starostí - aby neuteklo moc rychle.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články