Poslechněte si africké pohádky a pomozte dětem

Dětský fond Unicef právě teď vydává jedinečný vánoční dárek – zábavné i poučné CD pro všechny děti, které mají rády pohádky i skutečné příběhy.
Poslechněte si africké pohádky a pomozte dětem

Víte, proč je zebra pruhovaná a pavián má lysý zadek? Proč jí lev svou kořist vždycky o samotě? Proč se zvířata už nikdy nebudou vysmívat želvě? A tušíte, proč si většina dětí v Africe přeje chodit do školy? Slyšeli jste, jak daleko musejí malí Afričané chodit pro vodu? To všechno se dozvíte právě v afrických pohádkách na CD, které Unicef vydává.

CD „Do Afriky nejen za pohádkou" je plné krásných příběhů, které nezaměnitelným způsobem čtou Valérie Zawadská a Petra Lazáková. Najdete tu ale i skutečné africké zážitky, které načetly děti. Mluvené slovo doplňuje autentická africká hudba. Pohádky a hudba dohromady tak dětem příjemnou formou ukáží, že se u nás žije jinak než na vzáleném kontinentu. Klepněte pro větší obrázek

Na konečné podobě CD se podílelo několik mateřských a základních škol. Děti kreslily obrázky na téma „Jak si představuji Afriku". Vítězné výtvory najdete na obalu CD. Ostatní obrázky se vydražily na křtu CD.

Výtěžek získaný prodejem CD je určen na stavbu škol a na nákup školních pomůcek v rámci programu Školy pro Afriku. Cena CD je 110 Kč. Během prvních tří dnů po křtu CD se prodalo 500 kusů!

Další informace a zvukovou ukázku najdete na stránkách www.paridea.cz.

CD je možné koupit v kamenných obchodech UNICEF nebo na www.unicef.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články