Pomáháme Honzíkovi

Vyhledávač slev Skrz.cz spustil v těchto dnech charitativní akci na pomoc tříletému Honzíkovi, který má těžkou svalovou hypotonii. Honzík je velký bojovník a má úžasné rodiče. Pomoci jim můžete i vy!
Pomáháme Honzíkovi

V boji s nemocí by Honzíkovi významně pomohlo absolvování dvou speciálních terapií – delfinoterapie a pohybové terapie KLIM-THERAPY. Právě na pokrytí nákladů na tyto terapie můžete přispět i Vy. Stačí navštívit stránku www.skrz.cz/honzik a sdílet prostřednictvím Facebooku Honzíkův příběh. Za každé sdílení této stránky přispěje Skrz.cz do kasičky 0,25 Kč. Cílem akce, která je pořádána ve spolupráci s o.p.s Život dětem, je nasbírat během 10 dnů 130.000 korun.

Honzík Šnajdr je tříletý chlapeček ze Sokolova, který má těžkou svalovou hypotonii. Honzíkovi Klepněte pro větší obrázekrodiče jsou velmi obětaví. Tatínek je hasič, sám zachraňuje životy ostatním lidem při požárech nebo dopravních nehodách a nyní je společně s Honzíkovou maminkou odkázán na pomoc ostatních pro svého syna. Proto, aby mohla postupovat Honzíkova léčba, je důležité sehnat peníze na dvě speciální terapie, delfinoterepii a KLIM-THERAPY.

Delfinoterapie léčí přímým kontaktem s živými delfíny. Děti po absolvování pobytu začínají mluvit, jejich pohybové ústrojí se zázračně léčí. Lébča však probíhá až v Oděse a je velmi nákladná. Jedna terapie na 14 dnů stojí 63012 Kč. Pohybová terapie KLIM-THERAPY je speciální léčebná terapie v sanatoriu v Klimkovicích, která pomáhá dětem vytvářet nové nervové okruhy zodpovědné za pohyb. Náklady na 3 týdny účinné KLIM-THERAPY se vyšplhají na 65570 Kč.

Přispět Honzíkovi můžete také na přímo pro něj vytvořený účet 83297339/0800 variabilní symbol 1212.

O Honzíkovi se můžete dočíst na jeho webové stránce www.pomocprohonzika.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články