Pokaždé, když se narodí dítě, dozvídáme se něco nového...

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo, a stále je, uspokojovat zvláštní potřeby maminek a jejich dětí.
Pokaždé, když se narodí dítě, dozvídáme se něco nového...

(Článek je propagací společnosti Mapa Spontex Volf. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.)

V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. A právě to vám chce představit značka NUK na českém trhu. Jelikož je právě miminko tím nejlepším, co vás může v životě potkat, dopřejte mu kvalitu, která je právě na počátku života dítěte tak důležitá. Dopřejete tak svému děťátku to nejlepší a soběKlepněte pro větší obrázekpotřebný klid.

Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS".

Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.

NUK vám nabízí rozmanitou škálu produktů pro vaše dítě. Sortiment zahrnuje nejen dětské lahvičky a dudlíky, ale také hygienické výrobky či věci pro jednotlivé fáze kojení nebo učení se pít.

Úplnou novinkou značky NUK je také e-shop www.nukshop.cz, kde najdete nejen kompletní sortiment značky, ale také potřebnou podporu a rady, které plynou z mnohaletých zkušeností NUK odborníků.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články