Pojmenujte tobogány a vyhrajte!

Největší aquapark v Čechách Aquapalace Praha brzy představí dva nové tobogány a hledá pro ně jméno. Pojmenujete je třeba právě vy?
Pojmenujte tobogány a vyhrajte!

Na webu Aquapalace najdete elektronický formulář, vyplňte jej a odešlete do 25. dubna 2014 včetně. Navržených jmen může být až ěpt pro každý ze dvou tobogánů. Porota určitě přihlédne k názvům neotřelým a nápaditým. Je možné použít jak české, tak cizojazyčné názvy, mezinárodní srozumitelnost rozhodně není na závadu. Název může vystihovat charakter druhu zábavy na tobogánu, ale můžete nabídnout i zcela vymyšlený novotvar, třeba v duchu sci-fi. Autor vítězného jména získá letní permanentku do Aquapalace v hodnotě deset tisíc korun.

PRVNÍ TOBOGÁN bude otevřeným tobogánem (lidově „korytem") a nabídne tři rychlosti Klepněte pro větší obrázekproudění vody, a tím pádem i různé dávky adrenalinu (modrou, červenou a černou jako u lyžařských sjezdovek). Bude se na něm tedy jezdit divoce i pohodově, podle právě nabídnuté obtížnosti. V té nejvyšší zařazené rychlosti zažijete pocity dravé horské bystřiny, jejíž nespoutaný proud vámi bude smýkat do všech stran.

DRUHÝ TOBOGÁN je uzavřeným tobogánem (lidově „rourou"), v níž budou na návštěvníky číhat nejrůznější světelné i zvukové efekty, včetně optických klamů. Jezdit v něm bude možné na pneumatikách, jedno- či dvoumístných, a klidně i bezprostředně za sebou. I držení pneumatik spolujezdců bude povoleno, čili např. tzv. vláček. Půjde tedy spíše o pohodovou rodinnou atrakci.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články