Pobavte se a pomáhejte na Vánočním Bazáááru

Adventní zastavení ve společnosti zajímavých umělců v divadle Semafor (Dejvická 27, Praha 6), připravil na 13. a 14. prosince Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s MČ Praha 6. Jste srdečně zváni.
Pobavte se a pomáhejte na Vánočním Bazáááru

(Článek je propagací Nadačního fondu Šestý smysl. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.)

„Bude to zajímavá interaktivní akce pro celé rodiny. Spolu se svými dětmi se návštěvníci mohou dobře pobavit a ještě pomoci jiným dětem, aby i ony prožily hezké vánoční svátky," říká čestný člen nadace, hanspaulský hudebník a výtvarník Milan Cais. „Dopoledne se děti pobaví při divadelních a hudebních představeních, vydovádí se v dětském koutku a pochutnají si na připraveném pohoštění. Večerní koncert je připraven pro dospělé, kteří navíc v průběhu odpoledne mohou nakoupit zajímavé vánoční dárky a pak si užít klidný večer."

A na koho se můžete těšit? Děti pobaví alternativní loutkové divadlo Buchty a loutky, skupina Pískomil se vrací či Petr Nikl. Večer vystoupí Lenka Dusilová, hudební skupiny ILLE, Clarinet Factory, Umakart a Jelení Loje. Všechna vystoupení jsou pro návštěvníky Vánočního Bazáááru zdarma!

Součástí akce bude charitativní sbírka předmětů, do které se můžete také zapojit. Vždyť každý máme doma věci, které se nám nehodí, ale je nám líto je vyhodit. Ať je to oblečení, ze kterého děti vyrostly, okoukané hračky, přečtené knížky, CD a DVD, věci do domácnosti, sportovní potřeby. To vše by mohlo někoho potěšit.

Pěkné nepotřebné věci, které mohou někomu udělat radost, přineste o víkendu 7. a 8. 12. do ZŠ Emy Destinnové, nám. Svobody 3, Praha 6, mezi 10. a 14. hodinou.

Na Vánočním Bazáááru podpořte dobrou věc nákupem předmětů vybraných v dobrovolných sbírkách či koupí propagačních předmětů Nadačního fondu Šestý smysl.

Výtěžek z prodeje charitativního bazaru je určen pro děti z Prahy 6 v dětských domovech. „Vytipovali jsme děti s opravdu těžkými osobními osudy, kterým bychom rádi pomohli, aby se měly možnost aspoň částečně věnovat něčemu, co je baví," říká místostarosta pro sociální oblast MČ Prahy 6 Petr Ayeboua.

Klepněte pro větší obrázek

K tomuto projektu zřídil Nadační fond Šestý smysl veřejnou sbírku

(S-MHMP/1241484/2013).

K této sbírce je přiřazen speciální transparentní bankovní účet:

107-5920070207/0100, vedený u Komerční banky.

Můžete přispět i vy jakoukoli finanční částkou!

Více informací, včetně příběhů dětí, kterým pomůžeme z vybraných finančních prostředků, naleznete na www.nfsestysmysl.cz!!!


Klepněte pro větší obrázekNadační fond Šestý smysl byl zřízen za účelem podpory dlouhodobého rozvoje Prahy 6 a jejích občanů, a to zejména podpory v sociální oblasti a v oblasti kultury, vědy, vzdělávání, zdravotnictví, tělovýchovy a sportu. Naším hlavním cílem je podporovat sociálně slabé spoluobčany, rodiny s handicapovanými dětmi, děti z dětských domovů, začínající sportovce, umělce atp.


Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články